Комунальна установа «Запорізька міська стоматологічна поліклініка №7»

Pediatric Clinic стоматологічна поліклініка

 Комунальна установа «Запорізька міська стоматологічна поліклініка №7» розташована за адресою: вул. Чумаченка б.40/8, обслуговує мешканців Комунарського району та надає спеціалізовану стоматологічну допомогу.
По вул. Чумаченка 40/8 знаходиться два відділення: стоматологічне та ортопедичне. В склад стоматологічного відділення входять два лікувальних кабінету на 7 робочих місць, які обладнані всім необхідним для якісного та безкоштовного лікування зубів вітчизняними стоматологічними матеріалами.
Хірургічний кабінет на 2 крісла. Працюють два лікаря - стоматолога-хірурга першої та вищої кваліфікаційної категорії. Крім видалення зубів, вони виконують цілий ряд амбулаторних операцій.
У відділенні є кабінет фізіотерапії, який обладнаний апаратами УВЧ, АСБ, кварцем, електрофорезом та рентген кабінет, в якому у 2017 році проводиться капітальний ремонт за кошти розвитку бюджету міста.
За останні два роки за кошти бюджету розвитку міста поліклініка оснащена двома рентген-апаратами, 4 стоматологічними установками.
За бажанням пацієнтів за доступними цінами можна зробити реставрацію зубів фото полімерами.
Ортопедичне відділення займає ціле крило, де розташовано: ортопедичний кабінет на 3 стоматологічні установки, працюють 6 лікарів-стоматологів-ортопедів, які володіють всіма видами протезування. Відділення має зуботехнічну лабораторію, у склад якої входить: паєчний кабінет, гіпсовочна, три технічні кімнати, в яких працюють 13 зубних техників. Окрема зуботехнічна лабораторія для виготовлення металокераміки.
В окремому приміщенні, за адресою вул. Комарова 6а, знаходиться дитяче відділення, у приміщенні якого, в 2016 році, було зроблено капітальний ремонт. У складі дитячого відділення працюють 2 лікувальних кабінету - на 1 та 3 робочих місця, просторий хол, окрема реєстратура.
На базі поліклініки розташована кафедра стоматології удосконалення лікарів-стоматологів-ортопедів і лікарів – стоматологів - терапевтів.
В Комунальній установі «Запорізька міська стоматологічна поліклініка №7» працюють висококваліфіковані спеціалісти, обладнана всім необхідним, щоб всі бажаючі пацієнти отримали висококваліфіковану стоматологічну допомогу в повному об'ємі.

 

КУ «Запорізька міська стоматологічна поліклініка №7»

Керівництво

Головний лікар

Камушкова Тетяна Павлівна

 

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69009, м.Запоріжжя
на Чумаченка, 40/8

тел./факс
(0612) 95-55-07
(0612) 96-79-72 факс
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.