ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №7» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic стоматологічна поліклініка

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №7» Запорізької міської ради розташована за адресою: вул. Чумаченка, буд. 40/ вул. Комарова буд.8, обслуговує мешканців Комунарського району та надає спеціалізовану стоматологічну допомогу.
По вул. Чумаченка, буд. 40/ вул. Комарова буд.8,  знаходиться два відділення: стоматологічне та ортопедичне. В склад стоматологічного відділення входять два лікувальних кабінету на 7 робочих місць, які обладнані всім необхідним для якісного та безкоштовного лікування зубів вітчизняними стоматологічними матеріалами.
Хірургічний кабінет на 2 крісла. Працюють два лікаря - стоматолога-хірурга  вищої кваліфікаційної категорії. Крім видалення зубів, вони виконують цілий ряд амбулаторних операцій.
У відділенні є кабінет фізіотерапії, який обладнаний апаратами УВЧ, АСБ, кварцем, електрофорезом та рентген кабінет, в якому у 2017 році проводиться капітальний ремонт за кошти розвитку бюджету міста.
За останні два роки за кошти бюджету розвитку міста поліклініка оснащена двома рентген-апаратами, 4 стоматологічними установками.
За бажанням пацієнтів за доступними цінами можна зробити реставрацію зубів фото полімерами.
Ортопедичне відділення займає ціле крило, де розташовано: ортопедичний кабінет на 3 стоматологічні установки, працюють 6 лікарів-стоматологів-ортопедів, які володіють всіма видами протезування. Відділення має зуботехнічну лабораторію, у склад якої входить: паєчний кабінет, гіпсовочна, три технічні кімнати, в яких працюють 11 зубних техників. Окрема зуботехнічна лабораторія для виготовлення металокераміки.
З січня 2019 року дитяче відділення знаходиться за адресою, вул. Чумаченка, буд.40/вул. Комарова, буд. 8. У складі дитячого відділення працює 1 лікувальний кабінет – на 3 робочих місця, загальна реєстратура.
На базі поліклініки розташована кафедра стоматології удосконалення лікарів-стоматологів-ортопедів і лікарів-стоматологів-терапевтів.
В Комунальному некомерційному підприємстві «Стоматологічна поліклініка   №7» Запорізької міської ради  працюють висококваліфіковані спеціалісти, обладнана всім необхідним, щоб всі бажаючі пацієнти отримали висококваліфіковану стоматологічну допомогу в повному об'ємі.

 

Керівництво

Директор

Камушкова Тетяна Павлівна

 

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69009, м.Запоріжжя
на ул.Чумаченка, буд.40/вул.Комарова,буд.8

тел.
708-23-35
(061)702-34-20
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.