ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РАЙОН

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

КУ «Міська лікарня №1» розташована у Комунарському районі м. Запоріжжя та обслуговує жителів Комунарського та Шевченківського районів м. Запоріжжя, веде цілодобовий прийом хворих терапевтичного профілю. За рік лікарня приймає близько 6000 хворих
Ліжковий фонд лікарні складає 220 ліжок:
- приймальне відділення;
- терапевтичне відділення – 60;
- хірургічне відділення – 40;
- гінекологічне відділення – 30;
- неврологічне відділення – 30;
- кардіологічне відділення – 30;
- пульмонологічне відділення - 30 ліжок;
- відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії – 6, у якому знаходяться як післяопераційні хворі, так хворі з відділень лікарні, потребуючих інтенсивної терапії.
Також, у лікарні функціонують фізіотерапевтичне відділення, у якому проводиться весь спектр фізіотерапевтичних процедур; ендоскопічний кабінет; кабінет УЗД, який оснащений сучасними апаратами для проведення обстежень органів черевної порожнини, малого тазу, щитоподібної залози; рентгенологічний кабінет, оснащений цифровим рентгенологічним апаратом та цифровим флюорографом; відділення функціональної діагностики, в якому проводяться діагностичні дослідження: ЕКГ, моніторинг АД і ЕКГ, велоергометрія з функціональними пробами, РЕГ, РВГ судин верхніх та нижніх кінцівок, спірографія. Також у лікарні працює клініко – діагностична та бактеріологічна лабораторії.
Хірургічне та гінекологічне відділення лікарні приймає хворих для планового оперативного втручання та консервативного лікування хворих хірургічного та гінекологічного профілю.
На базі КУ «Міська лікарня №1» розміщено 3 кафедри Запорізького державного медичного університету: кафедра акушерства та гінекології; кафедра внутрішніх хвороб; кафедра факультетської хірургії та кафедра терапії, фізіотерапії, курортології і проф. патології Запорізької медичної академії післядипломної освіти. Працівники кафедр сумісно з лікарями стаціонару здійснюють активну наукову діяльність, впроваджують в повсякденну практику нові методики діагностики, лікування та профілактики. 

Комунальний заклад охорони здоров’я «Студентська поліклініка» як лікувальний заклад функціонує з 15.11.1980 року. Відкритий згідно наказу Запорізького міського відділу охорони здоров’я від 30.10.1980 №244 «Про відкриття студентської поліклініки м.Запоріжжя» та на підставі Протоколу засідання Запорізького міського виконкому від 23.03.1978 №6.

Фінансування – міський бюджет, на обслуговуванні 14 державних та 3 комерційних ВНЗ I-IV рівня акредитації 32 тис. студентів. Іноземні студенти обслуговуються безкоштовно.

На протязі всього терміну навчання кожен студент знаходиться під постійним наглядом фахівців поліклініки. Приділяється увага не тільки лікуванню, диспансеризації, але і профілактичним заходам. Для своєчасного виявлення та попередження  різних захворювань серед молоді, медичним закладом проводяться профілактичні огляди, планові щеплення, консультації, обстеження та інше. Всі ці дії для студентства в комунальному закладі охорони здоров’я «Студентська поліклініка» проводяться безкоштовно. На стан здоров’я також впливає низький рівень соціальної захищеності. Розміри стипендій не можуть задовольнити необхідних потреб студентів, студентів-сиріт, студентів з малозабезпечених сімей та студентів, які проживають у гуртожитках.

            Медичний персонал поліклініки забезпечує організацію та проведення лікувально-профілактичної роботи серед студентів:

 • надання першої медичної допомоги при гострих захворюваннях та нещасних випадках на здоровпунктах та в поліклініці;
 • прийом хворих;
 • організація і проведення профілактичних оглядів студентів;
 • розподіл студентів на фізкультурні групи за результатами профогляду;
 • планування та забезпечення флюорографічного обстеження студентів;
 • проведення експертної оцінки повноти та якості заповнення медичної форми 086/о абітурієнтів з метою планування та організації комплексу профілактичних заходів;
 • проведення індивідуального аналізу комплексу щепленості студентів;
 • підготовка плану вакцинації та проведення щеплень студентам з урахуванням показань та протипоказань;
 • забезпечення медичного огляду при поселенні студентів у гуртожитки після канікул;
 • проведення роботи у вогнищах інфекцій, як в гуртожитках так і в учбових закладах;
 • розгляд звернень вищих навчальних закладів щодо стану здоров’я студентів, надання студентам академічних відпусток за станом здоров’я, переносу екзаменаційних сесій, індивідуальних графіків навчання, звільнення від практики тощо;
 • надання ректоратам вищих навчальних закладів відомостей про захворюваність та стан здоров’я студентів;
 • надання студентам довідок форми 070/о для санаторно-курортного оздоровлення;
 • обстеження та оздоровлення допризовного контингенту, співпраця з військкоматами та воєнними кафедрами ВНЗ;
 • консультування ЛПЗ області з питань придатності до навчання майбутніх абітурієнтів при заповненні форми 086/о.

Керівництво

Головний лікар

Захарчук Володимир Павлович

 

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69002, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 59

тел./факс 720-23-10,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.