ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка №2" Запорізької міської ради

Pediatric Clinic стоматологічна поліклініка

Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка №2" Запорізької міської ради є самостійним амбулаторно- поліклінічним закладом охорони здоров'я вторинного (спеціалізованого) рівня медичної допомоги, що надає стоматологічну допомогу населенню в порядку та умовах встановлених законодавством України.

На базі поліклініки функціонують 3 відділення: стоматологічне відділення №1, відділення стоматологічне дитяче, ортопедичне відділення.

Поліклініка розрахована на 250 відвідувань в зміну. Поліклініка оснащена сучасними стоматологічними установками, спліт системами, камерами для зберігання стерильного інструментарію «Панмед», безтіньовими світильниками. Всі терапевтичні і хірургічні маніпуляції проводяться із застосуванням ефективних анестетиків.

Пломбування каріозних порожнин, реставрації зубів проводяться з використанням сучасних стоматологічних матеріалів. У дитячому відділенні впроваджений метод герметизації фісур.

В ортопедичному відділенні проводяться всі види знімного і незнімного протезування різного ступеня складності із застосуванням цифрових технологій, лицевої дуги та виготовлення зубних протезів на імплантатах. Проводитьсяо попереднє планування протезування із використанням 3D моделей та виготовляються:

  • - цільно-анатомічні коронки з діоксиду цирконію,
  • -металокерамічні,
  • -металокерамічні з застосуванням каркасу селективного лазерного спікання,
  • -металопластмасові,
  • -суцільно-литі металеві коронки,
  • -бюгельні протези,
  • -бюгельні протези з фіксацією на атачменах.

Згідно чинного законодавства послугою безкоштовного зубопротезування можуть скористатися пільгові групи населення Олександрівського району.

У поліклініці широко впроваджуються новітні технології, використовуються найбільш ефективні сучасні методи ендодонтичного лікування зубів, включаючи лікування за допомогою дентального хірургічного мікроскопу АМ-4000, пломбування кореневих каналів за допомогою обтуратора GuttaСore, що дає можливість проводити 3D обтурацію кореневих каналів гутаперчевими штифтами, пломбування кореневих каналів скловолоконними штифтами, проводяться операції по встановленню імплантатів та відбілювання зубів Beyond.

Весь цикл - консультація, діагностика, встановлення імплантатів та раціональне протезування на них, все це пацієнти можуть отримати в поліклініці. Консультації та лікувальну допомогу в поліклініці надають висококваліфіковані фахівці, які постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня.

Керівництво

Директор

Бригадир Ольга Степанівна

Головний позаштатний стоматолог департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69002, м.Запоріжжя
вул. Шкільна, 46

Часи роботи поліклініки: з 07:00 до 20:00

тел. 702-33-88
реєстратура: (061)702-33-88
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт поліклініки http://www.stomat2.zp.ua