ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ЗА АДРЕСОЮ:

 

Комунальна установа «Міська стоматологічна поліклініка №4»

Pediatric Clinic стоматологічна поліклініка

КУ «Міська стоматологічна поліклініка № 4» - є самостійною амбулаторною установою, в якій забезпечено надання спеціалізованої медичної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення, лікування та зубопротезування населення Вознесенівського району м.Запоріжжя із захворюваннями щелепно-лицьової ділянки.
Адреси установи: 69057, м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 10. Часи роботи поліклініки: з 07:00 до 19:00. На базі поліклініки функціонують 2 відділення: стоматологічне відділення, ортопедичне відділення. У вихідний день (суботу) стоматологічну допомогу надає черговий лікар-стоматолог-терапевт з 9:00 до 15:00. Поліклініка розрахована на 250 відвідувань в зміну. Надається стоматологічна допомога нетранспортабельним пацієнтам (інваліди, учасники) на дому.
Реєстратура працює з 07-00 до 19-00, тел.(0612) 33-05-71.
Стоматологічне відділення, містить хірургічний, терапевтичні, пародонтологічний кабінети, центральна стерилізаційна, рентген-кабінет, фізіотерапевтичний кабінет. Ортопедичне відділення, яке містить зубопротезну лабораторію.
В ортопедичному відділенні проводяться всі види знімного і незнімного протезування від простого до складного. Згідно чинного законодавства послугою безкоштовного зубопротезування можуть скористатися пільгові групи населення Вознесенівського району.
У поліклініці широко впроваджуються нові технології. У стоматологічному відділенні використовуються найбільш ефективні сучасні методи ендодонтичного лікування зубів.
Консультації та лікувальну допомогу в поліклініці надають висококваліфіковані фахівці, які постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня.

 

Керівництво

Головний лікар

Педченко Володимир Олександрович

Заслужений лікар України

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69057, м. Запоріжжя
вул. Сєдова, 10

тел./факс
(061) 233-04-57
e-mail: