Комунальний заклад «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району»

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

КУ «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» - це сучасний медичний заклад з широким спектром медичних послуг. На його базі розташовані клінічні бази Запорізького державного медичного університету з кафедрою внутрішніх хвороб і кафедрою сімейної медицини.
КУ «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» є багатопрофільним лікувально-діагностичним комплексом, орієнтованим на максимальну зручність пацієнтів. У структурі лікарні: поліклініка з обслуговування дорослого і дитячого населення, жіноча консультація, 4 стаціонарні відділення - кардіологічне, терапевтичне, ендокринологічне, неврологічне.
У лікарні використовуються сучасні методи діагностики і лікування, що дозволяє в найкоротші терміни встановити діагноз і надати кваліфіковану медичну допомогу.
З 1984 року на базі КЗ «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» функціонує міське ендокринологічне відділення, де проходять лікування хворі на цукровий діабет, нецукровий діабет, з порушенням функції щитовидної залози, надниркових залоз, гіпофіза і з іншими ендокринними захворюваннями.
У всіх стаціонарних відділеннях проводять консультації співробітники кафедр Запорізького державного медичного університету.

Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району

Керівництво

Головний лікар

Бочарникова Інна Степанівна

 

робочі дні 08:00 -17:00

Адреса закладу

69106, м. Запоріжжя
вул. Оптимістична, 1

тел./факс (061) 222-49-00
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.