ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ЗА АДРЕСОЮ:

 

Комунальна установа «Міська клінічна лікарня №2»

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

КУ «Міська клінічна лікарня № 2» функціонує на 140 ліжок, які розгорнуті в 4-х клінічних відділеннях, в т.ч.: хірургічне відділення (30 ліжок), хірургічне гнійне відділення (40 ліжок), неврологічне відділення (30 ліжок), госпітальне відділення (40 ліжок).
Також, в лікарні функціонують клініко-діагностична лабораторія, ренггенкабінет, кабінет функціональної діагностики, кабінет ультразвукових досліджень, фізіотерапевтичні кабінети.
Хірургічним відділенням КУ «Міська клінічна лікарня № 2» надається консервативна та оперативна, планова та екстрена медична допомога населенню Шевченківського району м. Запоріжжя. Виконуються операції на органах черевної порожнини, м’яких тканин, при судинних захворюваннях тощо.
Хірургічне гнійне відділення щоденно цілодобово обслуговує доросле населення Шевченківського, Комунарівського, Олександрівського районів м. Запоріжжя з ургентною гнійною патологією, а також проводить консервативне лікування хворим з хронічною хірургічною гнійною патологією. Госпітальне відділення, як структурний підрозділ лікарні, функціонує з 1999 року та є єдиним відділенням для ветеранів війни в м Запоріжжя. У відділення госпіталізуються інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни та прирівняні до них особи, учасники бойових дій з усіх районів міста переважно з захворюваннями серцево-судинної, церебро-васкулярної систем, дегенеративно - дистрофічними ураженнями хребта, ішемічною хворобою серця та захворюваннями органів дихання.
Неврологічне відділення лікарні щоденно цілодобово надає спеціалізовану неврологічну медичну допомогу дорослому населенню Шевченківського району м. Запоріжжя в ургентному та плановому порядку (гостре порушення мозкового кровообігу, хронічне порушення мозкового кровообігу в стадії загострення, нейрореабілітація після ГПМК та перенесених черепно-мозкових травм, полінейропатія, демієлінізуючі захворювання нервової системи, екстрапірамідні ураження нервової системи, дегенеративно - дистрофічні ураження хребта у стадії загострення тощо), приймає на другий етап лікування хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу з КУ «6-а міська клінічна лікарня», проводить обстеження призовників.
Лікарня є клінічною базою кафедр Запорізького державного медичного університету: кафедр хірургії та анестезіології ФПО, кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та УЕФ ФОП.
У лікарні працює 168 фізичні особи, у тому числі 23 лікаря, 63 молодших спеціалісти з медичною освітою, 43 молодших медичних сестер та 39 іншого персоналу. 

Керівництво

Головний лікар

Алімпієв Олексій Олексійович

 

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69076, м. Запоріжжя
вул. Брюллова, 6

тел./факс (0612) 65-15-13
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.