ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №1» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

КНП «Міська лікарня №1» ЗМР розташована у Комунарському районі м. Запоріжжя та обслуговує жителів Комунарського та Шевченківського районів м. Запоріжжя, веде цілодобовий прийом хворих терапевтичного профілю. За рік лікарня приймає близько 7000 хворих
Ліжковий фонд лікарні складає 220 ліжок:
- приймальне відділення;
- терапевтичне відділення – 60;
- хірургічне відділення – 40;
- гінекологічне відділення – 30;
- неврологічне відділення – 30;
- кардіологічне відділення – 30;
- пульмонологічне відділення - 30 ліжок;
- відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії – 6, у якому знаходяться як післяопераційні хворі, так хворі з відділень лікарні, потребуючих інтенсивної терапії.
Також, у лікарні функціонують фізіотерапевтичне відділення, у якому проводиться весь спектр фізіотерапевтичних процедур; ендоскопічний кабінет; кабінет УЗД, який оснащений сучасними апаратами для проведення обстежень органів черевної порожнини, малого тазу, щитоподібної залози; рентгенологічний кабінет, оснащений цифровим рентгенологічним апаратом та цифровим флюорографом; відділення функціональної діагностики, в якому проводяться діагностичні дослідження: ЕКГ, моніторинг АД і ЕКГ, велоергометрія з функціональними пробами, РЕГ, РВГ судин верхніх та нижніх кінцівок, спірографія. Також у лікарні працює клініко – діагностична та бактеріологічна лабораторії.
Хірургічне та гінекологічне відділення лікарні приймає хворих для планового оперативного втручання та консервативного лікування хворих хірургічного та гінекологічного профілю.
На базі КУ «Міська лікарня №1» розміщено 3 кафедри Запорізького державного медичного університету: кафедра акушерства та гінекології; кафедра внутрішніх хвороб; кафедра факультетської хірургії та кафедра терапії, фізіотерапії, курортології і проф. патології Запорізької медичної академії післядипломної освіти. Працівники кафедр сумісно з лікарями стаціонару здійснюють активну наукову діяльність, впроваджують в повсякденну практику нові методики діагностики, лікування та профілактики. 

Керівництво

Директор

Ротко Віктор Павлович

 

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69104, м. Запоріжжя
вул. Чумаченка, 21А

тел./факс 708 27 51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://ml1.zp.ua