ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №4» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №4» Запорізької міської ради - це сучасний медичний заклад з широким спектром медичних послуг. На його базі розташовані клінічні бази Запорізького державного медичного університету з кафедрою внутрішніх хвороб і кафедрою сімейної медицини.

         КНП «Міська лікарня №4» ЗМР є багатопрофільним лікувально-діагностичним комплексом, орієнтованим на максимальну зручність пацієнтів. У структурі лікарні: поліклініка, жіноча консультація, 4 стаціонарні відділення - кардіологічне, терапевтичне, ендокринологічне, неврологічне.

         У лікарні використовуються сучасні методи діагностики і лікування, що дозволяє в найкоротші терміни встановити діагноз і надати кваліфіковану медичну допомогу.

         З 1984 року на базі КНП «Міська лікарня №4» ЗМР функціонує міське ендокринологічне відділення, де проходять лікування хворі на цукровий діабет, нецукровий діабет, з порушенням функції щитовидної залози, надниркових залоз, гіпофіза і з іншими ендокринними захворюваннями.

         У всіх стаціонарних відділеннях проводять консультації співробітники кафедр Запорізького державного медичного університету.

Керівництво

Директор

Бочарникова Інна Степанівна

 

робочі дні 08:00 -17:00

Адреса закладу

69106, м. Запоріжжя
вул. Оптимістична, 1

тел./факс (061) 222-49-00
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.