НОВИНИ

Лептоспіроз – це гостра інфекційна хвороба, збудником якої є бактерії роду лептоспіра. Вони можуть довго зберігатися у вологому грунті. Джерелом інфекції є гризуни, промислові тварини, велика рогата худоба, собаки і кішки.

Детальніше...

13.09.2018 відбулася виїзна нарада з питань дотримання графіку робіт з ремонту приміщень дитячої амбулаторії №10 за участю народного депутата Сабашука П.П., представників департаменту охорони здоров’я міської ради, КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» та підрядних організацій.

Детальніше...

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради щиро дякує за вагомий внесок у розвиток та процвітання М.Запоріжжя, зокрема за сприяння у проведенні фестивалю «Khortytsia Freedom», що відбувся 1-2 вересня 2018 року.

Детальніше...

В КУ «Міська стоматологічна поліклініка №2» забезпечено надання спеціалізованої медичної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення, лікування та зубопротезування населення Олександрівського району м. Запоріжжя.

Детальніше...

Спеціалістами відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» проведена профілактична робота серед дітей, молоді та підлітків на початку навчального року.

Детальніше...

Урологічне відділення КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» цілодобово надає висококваліфіковану діагностичну та лікувальну допомогу дитячому населенню м. Запоріжжя.

Детальніше...

У КЗОЗ “Міська стоматологічна поліклініка №3” продовжують використовувати сучасну діагностичну методику-панорамну рентгенографію, який проводять на апараті «Planmeka Pro Max», придбаний за рахунок коштів благодійного фонду ЗМБФ «Подвижники відкритого суспільства».

Детальніше...

Останнім часом в Україні все більше трапляється випадків, коли жінки народжують поза закладом охорони здоров'я. В місті Запоріжжя за 7 місяців відбулося 3 пологів поза акушерським стаціонаром, що складає 0,13% від загальної кількості пологів.

Детальніше...

07.09.2018 в КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» та КУ «Запорізька міська клінічна лікарня №10» відбулась виїзна нарада, в якій взяли участь директор департаменту охорони здоров’я ЗМР Ушакова В.В., заступник директора департаменту охорони здоров’я ЗМР Завоюра І.Г., начальник відділу технічного нагляду Охрименко Г.Л., керівництво КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» та КУ «Запорізька міська клінічна лікарня №10».

Детальніше...

Запорізька обласна медична Асоціація лікарів-організаторів охорони здоров’я та Асоціація адвокатів Запорізької області проводить конференцію з медичного права, яка відбудеться 14.09.2018 о 12.00 год. за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, зала 200

Детальніше...

Термін “травма” означає порушення анатомічної чи цілісності фізіологічних функцій тканин, органів людини, викликана раптовим впливом - зовнішнім або внутрішнім.

Детальніше...

Наказом МОЗ України від 21.08.2018 № 1535 «Про затвердження реєстру референтних цін (цін відшкодування) на препарати інсуліну станом на 01 серпня 2018 року» затверджено Реєстр референтних цін (цін відшкодування) на препарати інсуліну станом на 1 серпня 2018 року.

Детальніше...

Напередодні професійного свята - Дня фармацевтичного працівника за високий професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток фармацевтичної служби нагороджені грамотами Департаменту охорони здоров’я міської ради:

Детальніше...

Щорічно у третю суботу вересня в Україні понад 350 тисяч представників фармацевтичної галузі святкують своє професійне свято. Це свято провізорів, фармацевтів, всіх тих, хто пов’язаний з виробництвом ліків та контролем за якістю лікарських засобів.

Детальніше...