ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ЗА АДРЕСОЮ:

 

НОВИНИ

Своє професійне свято «День нефролога» лікарі-нефрологи відзначають 27 березня. Нефрологія представляє галузь медицини, яка вивчає функції та хвороби нирок, діагностику хвороб нирки та їх лікування. Нефролог - лікар, який спеціалізується на проблемах нирок. У його компетенцію входить лікування таких хвороб, як гломерулонефрит, пієлонефрит, сечокам’яна хвороба, полікістоз нирок, ниркова недостатність.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби з епілепсією, або Фіолетовий день (Purple Day) — це щорічна міжнародна акція, завдання якої —допомогти людям, які живуть з цим діагнозом. Перша кампанія відбулася 26 березня 2008 року, її учасники приколювали до одягу фіолетову стрічку (символ епілепсії) або просто надягали що-небудь фіолетове.

Детальніше...

6 березня за ініціативою Всесвітньої асоціації товариств глаукоми і Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою, починаючи з 2008 року, у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з глаукомою. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ), зараз вже більше 5 млн. людей втратили зір внаслідок глаукоми, що становить 13,5% від усіх випадків сліпоти в світі.

Детальніше...

День орфанних (рідкісних) захворювань відзначається з 2008 року щорічно в останній день лютого. Основна мета події – підвищення обізнаності широкої громадськості про рідкісні захворювання і їх вплив на життя пацієнтів, привернення уваги осіб, що визначають політику державних органів, дослідників, фахівців в області охорони здоров’я.

Детальніше...

21.03.2019 у департаменті охорони здоров'я міської ради відбулася планова апаратна нарада директора департаменту Ушакової В.В. з керівниками закладів (установ) охорони здоров'я міста про стратегію розвитку лікарень інтенсивного лікування другого рівня доповіли головні лікарі КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» та КУ «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9».

Детальніше...

Інтернет технології стали невід’ємною частиною життя дітей та сучасної молоді. Це не тільки розваги, але й засіб спілкування, самовираження, навчання та розвитку. Недостатня обізнаність дітей та молоді у правилах безпечної діяльності в соціальних мережах підвищує ризик зіткнення з онлайн-загрозами.

Детальніше...

24 березня своє професійне свято відзначають лікарі-фтизіатри. В Запоріжжі діагностику, лікування, динамічне спостереження за хворими на активну форму туберкульозу здійснюють лікарі - фтізіатри протитуберкульозної служби, а саме КУ «Запорізький протитуберкульозний диспансер №1» ЗОР, КУ «Запорізький протитуберкульозний диспансер №3» ЗОР, КУ «Запорізький протитуберкульозний диспансер №4» ЗОР.

Детальніше...

01.03.2019 відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров'я міської ради «Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я міста Запоріжжя в 2018 році» під головуванням директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В.

Детальніше...

Міжнародний день людини із синдромом Дауна проводиться 21 березня. Вперше цей День став щорічно відзначатися з 2006 року і був заснований на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, проведеному за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій «Даун Синдром», а в грудні 2011-го року Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати цей день усім державам і міжнародним організаціям.

Детальніше...

01 березня 2019 року о 08-30 в приміщенні департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради за адресою: вул. Патріотична, 20А відбудеться публічне представлення звіту про виконання бюджету міста галузі «Охорона здоров’я» за 2018 рік.

Детальніше...

12-14.02.2019 керівники центрів первинної медико-санітарної допомоги  міста Запоріжжя взяли участь у тренінгу «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)».

Детальніше...

Здоров'я порожнини рота є невід’ємною частиною загального здоров'я людини. Більш ніж 90% людей у світі страждають тими чи іншими стоматологічними захворюваннями. Згідно з оцінкою, що міститься в Глобальній базі даних ВООЗ з гігієни порожнини рота, зубним карієсом у всьому світі страждають 60-90% дітей шкільного віку та 98% дорослих.

Детальніше...

Всесвітній день імунітету відзначається медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року. Свято було впроваджено для акцентування уваги людей на проблемах, пов’язаних зі зростанням частоти різноманітних імунних захворювань, збереженням і зміцненням імунітету.

Детальніше...

15.02.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. до КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя».

Детальніше...

Всесвітній день нирки відзначається щорічно в другий четвер березня в понад 120 країнах світу, починаючи  з 2006 року з ініціативи Міжнародного товариства нефрологів та Міжнародного співтовариства нефрологічних федерацій і є можливістю підвищити інформованість населення про небезпеку, яку несуть захворювання нирок  та про проблеми людей, які живуть з ними.

Детальніше...

26 лютого 2019 року відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. до приміщення під відокремлену амбулаторію КНП «Запорізький ЦПМСД №5».по вул.Дорошенка,3, площею 337,3 м2 , де проводяться ремонтні роботи.

Детальніше...

13.02.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. до КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5».

Детальніше...

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений радістю, захопленням, любов'ю, турботою і радістю.

Детальніше...

25 лютого 2019 року на базі КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» директор департаменту охорони здоров’я Ушакова В.В. відкрила цикл навчальних конференцій фахівців КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» та КУ «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9»

Детальніше...