ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

КНП «Міська лікарня №9» ЗМР є одним з найпотужніших закладів охорони здоров`я міста і області, та забезпечує населення ІІ рівнем медичної допомоги до 18 тисяч пацієнтів на рік.

Детальніше...

21.01.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни до міського центру нефрології та діалізу КНП «Міська лікарня №10» ЗМР.

Детальніше...

У Запоріжжі існує традиція вітати батьків новонароджених хлопчиків і дівчаток, які першими з'явилися на світ у День визволення Запоріжжя (14 жовтня) і на Новий рік (1 січня).

Детальніше...

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Детальніше...

22 січня Україна відзначає День соборності. Вперше українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в одну державу.

Детальніше...

Кожного року в Україні 14-го грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, називають цей день - День ліквідатора.

Детальніше...

В Україні з початку епідемічного сезону (жовтень-січень) від ускладнень грипу померло 5 осіб. Серед постраждалих – двоє жінок і троє чоловіків. Троє померлих зареєстровано в Житомирській області, по одному в Тернопільській та Запорізькій області. Зазначається, що ніхто з померлих не мав щеплення від грипу.

Детальніше...

12 грудня 2012 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій вона закликає країни прискорити прогрес у справі досягнення загального охоплення послугами охорони здоров'я – принципу

Детальніше...

19 січня українці святкують Водохреща – на честь хрещення Ісуса Христа у водах ріки Йордан. У момент хрещення на землю з’явився Бог Отець, тому свято також називають Богоявлення.

Детальніше...

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки. Кожна дитина повинна мати можливість відчути магію цього свята, навіть у стінах лікарні.

Детальніше...

11.12.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни до КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та  поліклінічного відділення Олександрівського району  КНП «Міська лікарня №6» ЗМР.

Детальніше...

З нагоди Різдва Христового 08.01.2020 в конференц-залі КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР проведено святковий вертеп за участю Національної Організації Скаутів України. Свято проведено з метою покращення психологічно-емоційного стану пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Детальніше...

17.12.2019 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до відокремленої амбулаторії № 10 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» ЗМР.

Детальніше...

Щороку 11 грудня світова спільнота, відповідно до Рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відзначає Всесвітній день хворих на бронхіальну астму. Цей День, приурочений до Всесвітньої наради з профілактики та боротьби з бронхіальною астмою, яка відбувалась в Іспанії, почали відзначати в 1998 році в більш ніж 35 країнах світу.

Детальніше...

8 січня відзначається бабине свято, або свято каш. У цей день славили повитух і породіль. Повитуха – розмовна назва жінки, яка приймає дитину в роділлі, допомагає при пологах та в післяпологовому періоді. Одна з найстаріших професій. До появи науки акушерства була найпоширенішою галуззю народної медицини.

Детальніше...

Співробітників поліклініки привітали директор департаменту охорони здоров’я міської ради Вікторія Василівна Ушакова, головний позаштатний стоматолог департаменту охорони здоров’я міської ради Бригадир Ольга Степанівна та головний позаштатний дитячий стоматолог Гавриленко Марина Аркадіївна.

Детальніше...