ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Департамент охорони здоров’я міської ради запрошує мешканців міста здійснити вакцинацію у новому Центрі масової вакцинації, який 25 листопада 2021 року відкрито у торгівельному центрі «Фортуна» (проспект Соборний, 177). Вакцинація здійснюється вакцинами: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca, Moderna що наявні у достатній кількості.

Детальніше...

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Детальніше...

Світові тенденції свідчать про стрімке поширення нового штаму COVID-19 “Омікрон”. Вперше варіант “Омікрон був зафіксований у листопаді 2021 року і зараз виявлений у більшості країн світу.

Детальніше...

Розвиток неврології,  як окремої клінічної дисципліни, почався з середини XIX сторіччя. Цьому передували значні досягнення та відкриття в області нейроанатомії, нейрогістології та нейрофізіології. Офіційне відокремлення неврології від терапії в самостійну клінічну дисципліну відбулося у 1860 році, коли французький невролог, професор паризького університету Жан Мартен Шарко організував першу у світі клініку і кафедру нервових хвороб.

Детальніше...

Більше двох років ми боролися з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, та 24 лютого 2022 року пріоритети змінилися, і тепер медики України одночасно лікують COVID-19 та спасають життя поранених.

Детальніше...

Щорічно 19 січня відзначається велике свято, присвячене Хрещенню Господньому. Хрещення Господнє – одне з найдревніших і найбільш шанованих християнських свят. Здавна цей день вважався святом оновлення та очищення душі і тіла.

Детальніше...

У вересні 2001 року у Люксембурзі на черговій зустрічі Міжнародної конфедерації батьків, чиї діти хворі на онкологічні захворювання, було прийнято рішення про проведення Міжнародного дня дитини, хворої на рак. З 2003 року 15 лютого офіційно вважається Міжнародним днем дитини, що хвора на рак.

Детальніше...

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом .

Головна мета  – звернути увагу суспільства на цю проблему.

Детальніше...

З 1993 року 11 лютого відзначається Всесвітній день хворого (англ. World Day of the Sick), мета якого привернути увагу громадськості до проблем хворих людей в усьому світі. Його ініціатором був Папа Римський Іоан Павло Другий. Не випадково був вибраний день проведення цього Всесвітнього дня — щороку 11 лютого.

Детальніше...

Католицьке Різдво - це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Воно відзначається 25 грудня в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина, що викупив гріхи людей своєю смертю. Це найбільше свято в католицькому світі, воно припадає на найдовшу в році ніч, коли, за віруваннями християн західного обряду, і народився Ісус Христос у Вифлиємі.

Детальніше...

День педіатра відзначається щорічно 20 листопада. Свято впроваджено у 1954 році за рекомендацією Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Його святкують у 130 країнах. Цього ж дня, починаючи з 1959 року, коли Організація Об'єднаних Націй підписала Декларацію прав дитини, святкується і Всесвітній день дитини.

Детальніше...

Епілепсію у давні часи пов’язували із чаклунством, у середньовіччя - боялися як невиліковної хвороби, що передається через подих хворого під час нападу. У ХХІ столітті вірити та поширювати міфи про цю хворобу неприпустимо, тому нагадуємо, що потрібно знати про епілепсію і першу допомогу при нападі.

Детальніше...

Зимові свята починаються з Дня святого Миколая, який, згідно з повір’ям, у ніч на 19 грудня кладе під подушку солодощі та подарунки слухняним дітям.

Детальніше...

Анорексія (в перекладі з грецької – немає апетиту) – захворювання, що характеризується порушенням роботи харчового центру головного мозку і проявляється відсутністю апетиту, відмовою від їжі. Анорексія- це психічне захворювання, яке виявляється в підвищеній увазі до їжі та власної ваги.

Детальніше...

9 лютого у всьому світі відзначається День стоматолога. Ця галузь медицини є найбільш затребуваною. Немає жодної людини, яка хоча б одного разу не відвіділа кабінет стоматолога.

Детальніше...