НОВИНИ

В КУ «Міська стоматологічна поліклініка №2», яка знаходиться за адресою м. Запоріжжя, вул. Шкільна, буд.46 за рахунок депутатського фонду депутата міської ради Гончара О.В. проведені ремонтні роботи з оновлення реєстратури.

Детальніше...

22.05.2018 відбулась зустріч за круглим столом директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової Вікторії Василівни та представників Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» з питань впровадження нового механізму фінансування на первинній ланці надання медичної допомоги.

Детальніше...

08.05.2018 у департаменті охорони здоров’я міської ради відбулося планове теоретичне та практичне навчання з питань пожежної безпеки та користування первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) у пожежонебезпечний літній період. Навчання проведено головним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС в Запорізькій області майором цивільного захисту Михальовим С.В.

Детальніше...

Департамент охорони здоров’я міської ради попереджує, що починається сезон активності іксодових кліщів - переноcників збудників кліщового вірусного енцефаліту, хвороби Лайма, лихоманки Західного Нілу, туляремії та інших небезпечних захворювань.

Детальніше...

Традиційно своє професійне свято лікарі-травматологи відзначають 20 травня. Травматолог - це одна з прадавніх професій. Травматологія отримала свій розвиток в результаті неминучості травм та поранень у всі часи.

Детальніше...

Сьогодні до госпітального відділення КУ «Міська клінічна лікарня № 2» з візитом прибули заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоваров Анатолій Іванович, директор департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакова Вікторія Василівна, заступник голови районної адміністрації міської ради по Шевченківському району Лимарчук З.М., голова міської ради ветеранів Короленко В.Д. щоб привітати ветеранів війни госпітального відділення лікарні з Днем пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

22.05.2018 до КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» з візитом прибули заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоваров Анатолій Іванович та директор департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакова Вікторія Василівна для презентації нового рентгенодіагностичного комплексу «CALYPSO».

Детальніше...

Артеріальна гіпертензія на сьогоднішній день є найчастішою причиною високої захворюваності і смертності в усьому світі. Доведено взаємозв'язок між рівнем артеріального тиску і серцево-судинними захворюваннями, які нерідко призводять до тяжких наслідків.

Детальніше...

Щорічні заходи, присвячені Міжнародному Дню боротьби з гепатитом, проводяться 19 травня з 2008 року - саме тоді він був ініційований Світовим Альянсом з проблем гепатиту, що об’єднує понад 200 асоціацій хворих на гепатити у всьому світі.

Детальніше...

Ідея свята виникла в 1987 році на конференції Міжнародної конфедерації акушерок в Нідерландах. Однак широко відзначатися він почав лише з 1992 року. Сьогодні Всесвітній день акушерки святкують більш ніж в 50 країнах.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби проти малярії відзначається щорічно 25 квітня починаючи з 2008 року. Він був встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Всесвітньою асамблеєю з охорони здоров’я у травні 2007 року на додаток до дня, який відмічається з 25 квітня 2001 року під назвою «День боротьби проти малярії в Африці».

Детальніше...

Фахівці департаменту охорони здоров'я міської ради спільно з департаментом освіти і науки Запорізької міської ради організували для школярів профілактичні уроки, спрямовані на попередження захворювань зубів, зору і постави.

Детальніше...

У Запоріжжі продовжують оновлювати матеріально-технічну базу міських лікувальних установ Новий ультрасучасний рентгенапарат придбали для рентгенвідділення 1-ї міської лікарні.

Детальніше...

З метою наведення належного порядку, поліпшення санітарного стану та покращення благоустрою міста, департамент охорони здоров’я міської ради та підпорядковані заклади (установи) охорони здоров’я протягом тижня приймали участь у суботниках з прибирання підлеглих територій.

Детальніше...

Під час відпочинку на природі, збирання грибів, праці на присадибній ділянці в наших краях можна наштовхнутися на єдину в Україні отруйну змію - гадюку.

Детальніше...

Своє професійне свято лікарі-пульмонологи відзначають 17 травня. Пульмонологи - лікарі, які займаються захворюваннями дихальних шляхів, тісно співпрацюють з лікарями інтенсивної терапії та реаніматології, торакальними хірургами.

Детальніше...

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Історія виникнення професії медичної сестри бере початок з глибокої давнини і пов'язана з такими рисами характеру людини, як співпереживання, турбота, почуття любові до ближнього, які у всі часи змушували людей допомагати один одному.

Детальніше...