ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

14.05.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни до КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР Запорожченко Андрій Григорійович презентував новий сучасний кабінет галотерапії.

КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР – єдина у Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню.

Щороку на базі лікарні отримують кваліфіковану стаціонарну та консультаційну медичну допомогу понад 70 тис. пацієнтів м. Запоріжжя та Запорізької області.  Серед всього дитячого населення міста Запоріжжя (понад 130 тис. дітей) – 24% дітей перебувають на диспансерному обліку.

Завдяки гранту, отриманому від участі у конкурсі «Громадський бюджет м. Запоріжжя» 2019, на базі КНП «Міська дитяча лікарня № 5» на суму 360 тис. грн, реалізовано проект щодо створення кабінету галотерапії (соляної кімнати) з фітобаром: проведено  поточний ремонт приміщення, включаючи декоративне освітлення та соляні елементи на суму 310 тис. грн та придбано необхідне обладнання та інвентар (галогенератор, коктейлер для приготування кисневої пінки, кисневий концентратор, іонізатор, автономна система вентиляції, декоративне освітлення), меблі тощо на суму 48 тис. грн Пропускна здатність кабінету галотерапії  – до 25 осіб за зміну.

Головним лікувальним фактором цієї методики – є сіль, її найдрібніші частинки розміром 1-5 мікрон, які проникають у найвіддаленіші відділи бронхіального дерева та надають, бронходренажну, протизапальну, імуномодулюючу дію на респіраторний тракт, що опосередковано покращує загальний захист організму. Поліпшення дренажної функції і зменшення запалення дихальних шляхів сприяють зниженню гіперреактивності і зменшенню бронхоспастичного компонента.

Фітобар з кисневим коктейлем позитивно впливає на імунітет, нормалізує стан кишківника, як додатковий засіб застосовується для лікування важких захворювань печінки, холециститу, ішемії серця, порушень функцій нервової системи.

Реалізація даного проекту дозволить всім дітям міста Запоріжжя, які потребують лікування або заходів з відновлення та профілактики, у т.ч. дітям з обмеженими можливостями, дітей групи ризику отримати доступну безмедикаментозну терапію для загальної реабілітації і оздоровлення організму; очищення й лікування дихальних шляхів; для лікування всіх видів алергії і її профілактики; стабілізації обмінних процесів; лікування захворювань шкіри; лікування захворювань нервової системи та інших захворювань.