ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

15.05.2019 відбувся робочий візит директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни до КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» ЗМР.

Під час візиту представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) вручили медичне обладнання керівникам центрів первинної медико-санітарної допомоги. Візит відбувся за участю радника проекту Вікторії Василенко та експерта Штефана Дрегера.

Шість центрів первинної медико-санітарної допомоги у Запоріжжі отримали дефібрилятори та пристрої для штучного підтримання дихання «мішки Амбу» від уряду Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Сучасне обладнання надзвичайно важливе для медичних установ. Воно дозволяє лікарям надавати невідкладну допомогу до приїзду швидкої, адже трапляється, що пацієнти приходять на консультацію вже у важкому стані. Наявність дефібриляторів у центрах первинної медико-санітарної допомоги – це ще один крок до розвиненої медичної системи в Україні, адже такі, на перший погляд, прості речі, допомагають швидко відреагувати на важкий стан пацієнта та врятувати життя.

Щоб навчитися використовувати нове обладнання, лікарі та медичні сестри первинки взяли участь у тренінгах з невідкладної медичної допомоги, організованих за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), за дорученням німецького уряду. Спільно з Всеукраїнською спілкою парамедиків вони відпрацювали алгоритм дії при невідкладних станах дорослих та дітей в різних критичних ситуаціях, що загрожують здоров'ю та життю пацієнтів.