ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

16.05.2019 – 17.05.2019 у м.Запоріжжя проводиться Всеукраїнський симпозіум з міжнародною участю «Новітні технології в діагностиці та лікуванні сепсису», організований ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» та Асоціацією хірургів України.

З вітальним словом до президії та учасників симпозіуму звернулася директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова Вікторія Василівна, під час якого підкреслила важливість проведення симпозіуму у нашому місті, адже саме у Запоріжжі одним із перших створено міський гнійно-септичний центр з ліжками діабетичної стопи, а в структурі Запорізької медичної академії функціонує Інститут сепсису.

Відомо, що кожного року в світі реєструється 18-20 млн. випадків сепсису, з яких 4,5-6 млн хворих помирає. Тобто, у двічі більше, ніж від туберкульозу та ВІЛ-інфікованих разом. Таким чином, існує не тільки велика медична, але й соціальна проблема, вирішенням якої займаються лікарі різних спеціальностей.

Проведення такого медичного форуму надасть можливість більш професійно підходити до вирішення проблеми діагностики та лікування сепсису, стримувати розвиток антибіотикорезистентності і успішно боротися та попереджувати гнійно-септичні ускладнення.