ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. Цього року цей день припадає на 18 травня. День науки – відносно молоде свято для українських учених, хоча Національна академія наук України (НАНУ) була створена ще у 1918 році.

Свято запроваджене в Україні на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

До цього дня в усіх куточках країни проходять тижні науки, цікаві заходи шкільних наукових товариств, Малої академії наук, дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних вчених із популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок тощо.

Без наукового працівника, без педагога держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця примножує здобутки в науці. Ці люди – це справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності.

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом з тим це – основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбутнього.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради щиро вітає науковців зі святом творчої праці – Днем науки!

Бажаємо усім вченим, науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності у новаторському пошуку та примноження його результатів.