ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

20.05.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни до амбулаторії №6 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» ЗМР. Візит відбувся за участю депутата міської ради Гординського Віктора Георгійовича.

Під час візиту представники міської влади, підрядних організацій, проектної організації та КП «Управління капітального будівництва» перевірили стан проведення робіт з реконструкції об’єкту, обговорили терміни завершення робіт.

Після проведення реконструкції в будівлі будуть розташовані: амбулаторія для надання первинної медичної допомоги 7 тис. дитячого населення;  амбулаторія для надання первинної медичної допомоги 15 тис. дорослого населення, яка буде розташована на 3-му поверсі і матиме окремий вхід.

Також в даному приміщенні буде надаватися спеціалізована амбулаторно-поліклінічна допомога 26 тис. дітей Шевченківського району: прийом лікарів вузьких спеціалістів, лабораторні, рентгенівські дослідження.

Враховуючи соціальну значимість об’єкту, надано доручення КП «Управління капітального будівництва» завершити весь комплекс робіт з реконструкції будівлі та ввести об’єкт в експлуатацію у жовтні 2019 року.