ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Всесвітній день батьків з’явився в системі міжнародних свят ООН в 2012 році. Символічно, що відзначається він 1 червня – в той же день, що й Міжнародний день захисту дітей.

Основне завдання цього міжнародного дня – повсюдне утвердження цінностей міцної і моральної сім’ї. Встановлене воно на вшанування та підтримку батьківських єдності, відповідальності, невтомної турботи про дітей.

Відома істина: сім`я – це те місце і та атмосфера, де дитині найкраще. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про татові дотепні жарти, про бабусині казки на ніч та сімейні свята, коли родина збиралась за великим столом. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя, залишаючись теплим спомином, недоторканою реліквією та щасливим оберегом.

Досвід дитини, отриманий нею у стосунках з  батьками, є фундаментальним для всього її подальшого життя. Для дитини життєво необхідно, щоб батьки її любили. Діти, які відчувають батьківську любов і родинне тепло, зростають відкритими і добрими до світу. Мудрі батьки ставляться до дитини доброзичливо, дбайливо, дають їй можливість відчути, що вона потрібна, що її приймають. Вони не критикують, не принижують, не пригнічують дитину, діляться з нею своїм життєвим досвідом, навчають її, говорять з нею, як би відкриваючи свою внутрішню таємницю, так, щоб слова йшли з потаємної глибини батьківського серця.

 Весь всесвіт для маленької дитини – це її сім'я. Тому не викликає сумніву те, наскільки великий вплив особистості батьків на дитину, і які є для неї джерелом необхідного життєвого досвіду. У кожної людини повинне бути щасливе  дитинство. Дуже важливо, щоб любов’ю було зігріте кожне маленьке серце. За це відповідають дорослі, насамперед – мама і тато.

Саме батьки відповідальні за виховання і захист дитини, за її зростання в атмосфері любові, поваги  та  розуміння, гармонійний розвиток її особистості. Саме батьки – головні вчителі дитини у великій і складній Школі Життя.

Вітаємо дорогих мам і татусів з їхнім святом. Нехай у Ваших родинах панують радість і щастя, а щасливі очі дітей освітлюють Ваші життєві шляхи.