ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

30.05.2019 у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулося відкриття 3-го спеціалізованого ЕкоФоруму 2019, під час якого проведені урочистості.

Грамотою за вагомий внесок у підвищення суспільного усвідомлення проблеми ефективності споживання енергії, використання поновлюваних джерел енергії та зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату нагороджена головний фахівець відділу технічного нагляду централізованої бухгалтерії при департаменті охорони здоров’я Запорізької міської ради П’ятишкіна Юлія Анатоліївна.

ЕкоФорум – спеціалізований міжнародний екологічний форум, що вже втретє проходить у Запоріжжі. Основні завдання форуму: висвітлення здобутків та презентація новітніх технологій в галузі охорони навколишнього середовища; сприяння залученню інвестицій та інновацій, які сприятимуть покращенню стану довкілля, збереженню природних ресурсів; налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва у галузі охорони довкілля.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради вітає П’ятишкіну Юлію Анатоліївну з нагородою та бажає подальших успіхів і плідної праці!