ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

4 червня відзначають Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії (International Day of Innocent Children Victims of Aggression).

Діти приходять в цей світ для щасливого і благополучного життя, в якому немає місця насильству та агресії. Для кожного з них призначений свій шлях, з власними успіхами, відкриттями і перемогами. Проте, трапляється часом і так, що через дорослих розв’язуються найжорстокіші війни, в першу чергу в яких гинуть діти, тому що вони не здатні себе захистити.

19 серпня 1982 року на надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезним числом безневинних палестинських і ліванських дітей – жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня як Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії.

Метою цього Дня є спроба відчути біль і страждання дітей усього світу, які піддаються фізичному насильству, морально-психічній і духовній обробці.

Порушуючи тему дітей і їх майбутнього, неможливо сьогодні не згадати про те, що є діти, у яких немає сьогодення – це діти, що перебувають в зоні воєнних конфліктів. Навряд чи ведеться точна статистика, яка враховує, скільки дітей гине під час локальних конфліктів по всьому світу.

Питання захисту дітей – жертв агресії сьогодні, як ніколи раніше, стало актуальним і болючим питанням для України.  За час військового конфлікту на Сході нашої держави постраждало безліч безневинних українських дітей, які втратили можливість жити у власному будинку, ходити у школу, спокійно гратися й відчувати всі барви дитинства.

У локальних конфліктах, що виникають по всьому світу, гине безліч дітей. В деяких країнах діти змушені із зброєю відстоювати ідеї, які до кінця не зрозумілі їм самим. Діти стають випадковими жертвами вибухів старих снарядів, які становлять небезпеку під землею. Міжнародний день безневинних дітей – це своєрідний протест проти насильства і війни.

Для того, щоб громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки солдати, ООН заснувала Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії.