ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

03.05.2019 представник-консультант МІС “HELSI” з питань ведення електронних медичних карт (ЕМК) провів цикл тренінгів для лікарів КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» ЗМР. В ході тренінгів були висвітлені важливі питання електронного документообігу, заповнення електронної медичної карти.

Введення ЕМК надає лікарю швидкий доступ до всіх записів про пацієнтів зі стаціонарних та амбулаторних етапів лікування, що допоможе лікарю надати більш скоординовану та ефективну медичну допомогу. Завдяки ЕМК лікарі менше часу витрачають на заповнення документів та обробку інформації. Заклад охорони здоров’я також має доступ до єдиних медичних електронних довідників і баз даних, а також до інформації для практичної роботи й оцінювання стану кожного пацієнта. ЕМК містить електронний носій, який зберігає історію хвороб пацієнта та іншу інформацію щодо стану його здоров’я.

Таким чином, в КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» ЗМР створені всі умови для успішного впровадження електронної системи охорони здоров’я та підключення центру до єдиного медичного простору міста.