ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Людське вухо має досить складну будову та вдала робота усіх його відділів є запорукою доброго слуху. Проблема патології вуха є особливо актуальною в теперішній час. Діагностика слуху – найважливіша частина медичної слухової допомоги.

В поліклініці КНП «Міська лікарня №3» ЗМР функціонує міський аудіометричний кабінет, до якого звертаються пацієнти з усього міста Запоріжжя з направленням від лікарів – отоларингологів. В ході діагностичного обстеження спеціалісти проводять тести, за результатами яких здійснюється перевірка стану слуху та формується аудіограма. Від результатів та її своєчасності залежить вибір способів лікування та відновлення слуху.

Аудіометричний кабінет працює щоденно з 8:00 до 17:00 (окрім суботи та неділі). Аудіограма видається пацієнту у день проходження обстеження.

Крім того, в поліклініці щоденно працює ЛОР – кабінет, в якому надається спеціалізована медична допомога, проводяться амбулаторні операції та маніпуляції.

Пацієнти, які проходять лікування, диспансерне спостереження в ЛОР – кабінеті отримують консультацію завідуючого ЛОР – відділенням КНП «Міська лікарня №3» ЗМР, та – у разі потреби – фахівців кафедри оториноларингології Запорізького державного медичного університету.

Високий професіоналізм медичного персоналу в поєднанні з доброзичливою атмосферою сприяють скорішому одужанню пацієнтів.