ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

07.05.2019 з нагоди Дня медичного працівника у департаменті охорони здоров’я Запорізької міської ради відбувся конкурс, участь у якому взяли керівники закладів охорони здоров’я міста.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова Вікторія Василівна.

Журі, до якого увійшли фахівці департаменту охорони здоров’я, оцінювало майстерність учасників конкурсу за трьома категоріями: «Самий уважний директор», «Найкращий знавець медицини та життя», «Найпереконливіший лікар та найкмітливіший пацієнт».

У номінації «Самий уважний директор» перше місце посів Сікач Микола Вікторович – директор КНП «Стоматологічна поліклініка №6» ЗМР.

У номінації «Найкращий знавець медицини та життя» перше місце посіла Лихачова Валентина Іванівна – директор КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР.

У номінації «Найпереконливіший лікар та найкмітливіший пацієнт» перше місце посів Бессарабов Юрій Миколайович – директор КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР.

Вітаємо переможців!

Дорогі наші колеги, департамент охорони здоров’я щиро вітає Вас з професійним святом. Дякуємо вам за нелегку, відповідальну, але таку необхідну всім нам працю. Нехай для роботи завжди знайдуться сили і впевненість. Прийміть щирі побажання здоров'я і щастя, миру і благополуччя вам і вашим близьким!