ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Департамент охорони здоров’я міської ради щиро й сердечно вітає вас із професійним святом – Днем медичного працівника! Місія ця важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі сил та високого професіоналізму.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, тому професія лікаря, середнього медичного працівника завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших. Своєю добротою, знанням справи ви повертаєте сотні і тисячі людей до повноцінного життя. Душевне тепло, увага, яку ви надаєте людям, гідні глибокого визнання.

Проте й винагорода за самовіддану працю – безцінна. Це безмежна, ніким не виміряна, вдячність пацієнтів. Це – визнання та повага у суспільстві. Завдяки вашій праці найкращі традиції медицини – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України.

Департамент охорони здоров’я міської ради висловлює найтепліші слова вдячності усім, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

Бажаємо вам невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною та почесною місією!

Зі святом! Щастя вам і добра!