ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

13.06.2019 в конференц-залі КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР  відбувся урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника, на який завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоваров Анатолій Іванович та голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району Пшеничний Олександр Миколайович.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоваров А.І. привітав медичних працівників з професійним святом та вручив колективу лікарні подяку за високу професіональну майстерність та відданість обраній справі.

Голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району Пшеничний О.М. та директор КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР Запорожченко А.Г. приєднались до привітань та висловили слова вдячності за їх нелегку працю, щире серце, і побажали усім присутнім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та невичерпної енергії.

На честь всіх медичних працівників прозвучали теплі привітання та щирі слова подяки від пацієнтів. Подарунком для колективу лікарні став святковий концерт за участю студентів Запорізького педагогічного коледжу, які представили яскраві танцювальні та вокальні номери.