ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

13.06.2019 відбулися урочисті збори колективу КНП «Пологовий будинок №9» ЗМР, присвячені Дню медичного працівника.

КНП «Пологовий будинок №9» ЗМР розгорнутий на 115 ліжок, у складі якого пологове відділення на 55 ліжок, відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, відділення патології вагітності на 30 ліжок, гінекологічне відділення на 30 ліжок, відділення новонароджених на 55 ліжок, клініко-діагностична лабораторія. В стаціонарі  цілодобово  надається медична допомога гінекологічним хворим, вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим дітям.

КНП «Пологовий будинок №9» ЗМР обслуговує жіноче населення Хортицького, Олександрівського районів м.Запоріжжя та правобережжя Запорізького району Запорізької області з листопаду 2004 року заклад акредитовано на звання ВОЗ ЮНІСЕФ "Лікарня, доброзичлива до дитини". Пологовий будинок є базою кафедри акушерства та гінекології ЗДМУ, кафедри сімейної медицини ДЗ "ЗМАПО МОЗ України".

Медичних працівників КНП «Пологовий будинок №9» ЗМР з нагоди Дня медичного працівника привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоваров Анатолій Іванович та побажав міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.