ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Європейський Союз визначив безпечність харчових продуктів одним з головних пріоритетів своєї політики. Засновуючи Всесвітній день безпеки харчових продуктів, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

Цілі, що стоять перед міжнародною спільнотою в досягненні процесу сталого розвитку людства, нерозривно пов'язані з питаннями здорового і повноцінного харчування, а й досягнення принципів здорового способу життя, в тому числі за допомогою забезпечення безпеки харчових продуктів.

Безпека харчових продуктів – це поняття, що включає в себе обробку, підготовку та зберігання харчових продуктів таким чином, щоб запобігти хворобам харчового походження.

За оцінкою ВООЗ, 600 мільйонів людей, майже кожна десята людина в світі, стали жертвами вживання неякісних харчових продуктів. 40% хвороб харчового походження приходиться на дітей віком до п'яти років – в середньому налічується 125 тис. випадків смерті.

З нагоди Всесвітнього дня безпеки харчових продуктів у відділеннях КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР з дітьми, що перебувають на стаціонарному лікуванні проведено тематичні заняття.

Мета цього заходу – привернути увагу до якості харчових продуктів, допомогти попередити і виявляти ризики харчових інфекцій, сприяти продовольчій безпеці.

На заняттях особливу увагу приділили питанням якості харчових продуктів, здорового харчування і відмови від надмірностей у їжі. Здорове харчування захищає людину від маси хвороб, зміцнює імунітет до деяких хвороботворних факторів, підтримує на стабільному рівні масу тіла. Іншими словами, дозволяє множити і примножувати здоров’я.

Наприкінці заходу, всі учасники отримали відповіді на свої запитання та яскраві тематичні пам’ятки.

Будьте відповідальними за власне здоров’я!