ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Перебуваючи на стаціонарному лікуванні, дитина майже весь час знаходиться у лікарняній палаті і обмежена у спілкуванні з близькими та друзями. В цей період дітям так бракує позитивних емоцій та сміху.

З метою покращення психоемоційного стану пацієнтів КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР 14.06.2019 в алергологічне та нефрологічне відділення завітали давні друзі лікарні – лікарняні клоуни громадської організації «СміхоНоси».

Волонтери, враховуючи стан та вік кожного пацієнта, провели індивідуальні імпровізовані ігри та заняття, які поліпшують психоемоційний стан маленьких пацієнтів.

Чому сміх такий важливий? Під час сміху знімається напруга, хворобливі емоції поступаються місцем позитивним, активізуються всі фізичні процеси в організмі. Під час сміху виробляються ендорфіни – «гормони щастя», змінюється дихальний ритм, що сприяє поліпшенню кровопостачання органів і тканин. Це дорівнює кисневому коктейлю або прогулянці в лісі. Сміх також стимулює роботу імунної системи, заспокоює біль і навіть нормалізує роботу кишківника.

«СміхоНоси» подарували дітям  чарівне відчуття казки, захоплення і море позитивних емоцій. Такі зустрічі не лише допомагають маленьким пацієнтам подолати стрес, пов’язаний з лікувальним процесом, а і дарують позитивні емоції та впливають на процес одужання.