ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Сьомий рік поспіль в м. Запоріжжя проходить конкурс соціальних ініціатив «Ми – це місто», організований комбінатом «Запоріжсталь», при участі запорізьких підприємств Метінвесту – ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Запоріжвогнетрив», ПрАТ «Запоріжкокс» та Запорізького ливарно-механічного заводу.

Цього року до журі конкурсу надійшла рекордна кількість заявок – 420, це на 133 заявки більше, ніж в 2018 році. Заявки надсилали за напрямками: «Покращення інфраструктури міста», «Культура. Освіта. Спорт» і «Волонтерство та патріотизм».

21.06.2019 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто».

 Проект КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР «Територія розуміння!» отримав грант на реалізацію. Реалізація проекту «Територія розуміння!» передбачає створення на базі КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР кімнати психологічного розвантаження з буккросингом (бібліотекою), що дозволить в комфортних для дітей умовах: організовувати релаксаційні заняття з дітьми з усіх неінфекційних відділень лікарні; проводити заняття психотерапії; організовувати для пацієнтів лікарні проведення майстер-класів, інтерактивних занять, вебінарів за участі партнерів-лікарні (волонтерів, студентів педагогічного училища і т.п.); впровадити заходи, спрямовані на профілактику психоемоційного вигорання медичного персоналу.

Проект КНП «Міська лікарня №4» ЗМР «Весна на Вроцлавської вулиці» став ще одним з переможців даного конкурсу. Проектом передбачено благоустрій прилеглої до будівлі жіночої консультації території: озеленення, встановлення лавочок, урн та вазонів.  

КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР отримано грант на проект «Реабілітація – крок в здорове майбутнє». В рамках проекту в стінах лікарні буде відкрито кабінет реабілітації з усім необхідним обладнанням.

Два проекти КНП «Міська лікарня №3» ЗМР «Освітлення території лікарні» та «Велотренажер для центру реабілітації» також перемогли у конкурсі «Ми – це місто». 

Департамент охорони здоров’я вітає всіх переможців конкурсу та бажає швидшої реалізації проектів, натхнення для втілення нових ідей та досягнення поставлених цілей.