ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

27.06.2019 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. до амбулаторії № 6 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2». Візит відбувся за участю заступника директора департаменту охорони здоров’я міської ради Завоюри Інни Григорівни.

Під час візиту директор КП «Управління капітального будівництва» Бушов Андрій Анатолійович та директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Стецюк Людмила Іванівна ознайомили присутніх з ходом робіт з реконструкції та порядком функціонування амбулаторії після введення в експлуатацію.

На сьогодні в амбулаторії №6 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2»  виконано: утеплення фасаду, ремонт покрівлі, заміна вікон, заміна інженерних комунікацій, завершено оздоблювальні роботи 2-х поверхів. Продовжується оздоблення приміщень першого поверху та підвальних приміщень. Розпочато роботи з благоустрою території.

В оновленій амбулаторії планується розмістити: дитячу амбулаторію №6, яка обслуговує понад 7 тис. дітей, де будуть працювати 6 лікарів-педіатрів та 10 медичних сестер, буде функціонувати денний стаціонар на 5 ліжко-місць; амбулаторію №1 для 20 тис. дорослого населення на 3-му поверсі з окремим входом. Обслуговувати доросле населення будуть 8 лікарів та 8 медичних сестер. В цій амбулаторії будуть функціонувати денний стаціонар на 5 ліжок, маніпуляційний кабінет.

В будівлі будуть розташовані реєстратура, допоміжні кабінети (маніпуляційний, кабінет щеплень, кабінет здорової дитини, кабінет ЕКГ). Також в приміщеннях будуть вести прийом дитячі вузькі спеціалісти поліклінічного відділення КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР (невролог, ендокринолог, хірург, ортопед-травматолог, офтальмолог, уролог, імунолог, отоларинголог, кардіоревматолог) та буде функціонувати рентгенкабінет, кабінет УЗД, клініко-діагностична лабораторія, кабінет функціональної діагностики, фізкабінет.

Завершення робіт заплановано на вересень 2019 року.