ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

24-26 червня 2019 року у місті Дніпро відбувся тренінг «Енергоменеджмент в лікарнях». Участь у заході взяло понад 20 спеціалістів  із Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської  областей. Від КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР  у тренінгу взяла участь інженер технічного відділу Семак О.О.

Тренінг «Енергоменеджмент в лікарнях» відбувся завдяки співпраці ГО «Екоклуб» та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках реалізації проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Мета проекту: підвищити ефективність енергоменеджменту в лікарнях України шляхом навчання спеціалістів та поширення цих знань серед управлінців лікарень та комунального господарства.

Тренерами виступили фахові спеціалісти з енергоефективності – начальник  департаменту енергоменеджменту КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Галина Журавська; фінансовий експерт Сергій Гаращук; технічний експерт Андрій Барулін та експерт з енергоефективності, співрозробник системи щоденного моніторингу споживання енергоносіїв «Енергобаланс» Дмитро Сакалюк.

Під час тренінгу учасники не лише вивчали основи енергоменеджменту медичних закладів, а і технічні аспекти на реальних прикладах та віднаходили нові можливості фінансування енергоефективних заходів.

Основну увагу приділено практичним командним вправам на визначення першочерговості енергозберігаючих заходів та розрахунки планової економії в умовах обмеженого фінансування.

Участь в подібних тренінгах дає можливість фахівцям лікарень підвищити свій професійний рівень та долучитися до міжнародного досвіду, і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги населенню м. Запоріжжя.