ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Сім’я – це те, що дає нам сили. Любов – це те, що гріє наші серця. Вірність – це те, що змушує вірити в чудеса і повністю довіритися близькій людині.  

День сім’ї, кохання та вірності – свято дуже молоде і було засновано в 2011 році Указом Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят». Дата святкування – 8 липня – була обрана не випадково. Свято приурочене до дня пам’яті святих князя Петра і його дружини Февронії.

Петро і Февронія були зразковою подружньою парою. У їхній родині витав дух взаємної любові і щастя. Сама зустріч і подальша їх доля вже давно стала передаватися як казка.

Петро був другим сином Mypoмcькoгo князя Юрія Володимировича. Так сталося, що він захворів на проказу. Уві сні йому приснилося, що вилікує від недуги дівчина, яка збирає  дикий мед. Петро почав пошуки такої дівчини і знайшов її в простому селі. Фeвpoнія була відомою цілителькою, яка знає багато трав.

За порятунок від прокази в подяку князь обіцяв одружитися з нею. І після одужання дотримав таки своє слово, але проти молодої сім’ї виступили бояри. Вони не визнали в сільській дівчині нову княжну.

Бояри вчинили бунт, змусивши вибрати або трон Мурома або залишити дружину-простачку. І Петро пожертвував престолом заради коханої дружини. Але після відходу Петра в місті почалися вбивства в боротьбі за трон. І перелякані бояри стали кликати Петра назад. Князь Петро повернувся і за час їх правління Фeвpoнія зуміла заслужити любов оточуючих.

Завжди пам’ятайте, що немає людей дорожчих, аніж наші близькі та рідні, які завжди поруч з нами навіть духом. Вони допомагають нам піднятися, коли ми падаємо, і подають руку допомоги, коли нам важко. Наймиліші, ласкаві й турботливі люди, яких Бог дав нам для того, щоб ми не були такі самотні.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає запорожців з Днем сім’ї, любові і вірності – найдорожчих людських цінностей! Від усієї душі бажаємо вам благодаті, миру, взаєморозуміння і теплоти у ваших відносинах.  Бажаємо зберігати вірність і розуміння. Щоб радість і блиск в очах одного відображалися в душі іншого, щоб серцем ви були рідні і дружні, щоб з року в рік зростало взаєморозуміння і любов. Цінуйте близьких, любіть рідних.  Зі святом!