ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

03.07.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової Вікторії Василівни до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10».

Під час  візиту директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» Глотова Тетяна Олексіївна ознайомила присутніх з роботою лікарів в системі «E - Health» та з ходом ремонтних робіт приміщення для новоствореного денного  стаціонару

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» забезпечена можливість запису пацієнтів  на прийом до лікаря on-line через мережу Інтернет, по телефону та при особистому зверненні до реєстратури. Можливість запису пацієнтів  на прийом до лікаря on-line реалізується завдяки медичній інформаційній системі «Хелсі - мі». Для її функціонування заклад забезпечений компютерізованими робочими місцями реєстраторів та лікарів, високошвидкісною мережею Інтернет.

Зручна система запису на прийом до лікаря дозволяє пацієнту запланувати свій візит на зручний час, систематизує та спрощує роботу лікаря.

Вже зараз лікар може виписати пацієнту електронний рецепт за програмою «Доступні ліки», а восени заплановано введення електронних медичних карт (ЕМК).

Введення ЕМК надає лікарю швидкий доступ до всіх записів про пацієнтів зі стаціонарних та амбулаторних етапів лікування, що допоможе лікарю надати більш скоординовану та ефективну медичну допомогу. Завдяки ЕМК лікарі менше часу витрачають на заповнення документів та обробку інформації. ЕМК містить електронний носій, який зберігає історію хвороб пацієнта та іншу інформацію щодо стану його здоров’я.

Робота денного стаціонару розпочнеться після завершення ремонту приміщень в серпні 2019 року. Така форма лікування показана хворим, які не потребують цілодобового спостереження, дозволяє пацієнтам отримати медичну допомогу в повному обсязі в комфортних умовах та знизити навантаження на стаціонарні відділення міських лікарень.