ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

12.07.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В. В. до дитячого стоматологічного відділення №2 КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР у зв’язку з переведенням дитячого стоматологічного відділення № 2 на територію КНП «Міська дитяча лікарня №5».

Під час візиту директор КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР Гавриленко М.А. продемонструвала присутнім приміщення дитячих стоматологічних кабінетів, ознайомила з основними напрямками роботи відділення.

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР надає спеціалізовану стоматологічну допомогу понад 101 тис. дорослого населення Вознесенівського району та 37 тис. дитячого населення Вознесенівського та Хортицького районів. В структурі КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР стоматологічне, ортопедичне та ортодонтичне відділення.

Дитяче населення обслуговується у дитячих стоматологічних відділеннях №1 та №2. Дитяче стоматологічне відділення № 2 розташоване в прибудові до житлового багатоповерхового будинку та обслуговує 17,5 тис. дітей Хортицького району віком від 1 до 18 років.

Приміщення дитячого стоматологічного відділення №2 знаходиться на значній відстані від медичних закладів району та потребує ремонту.

У зв’язку з незадовільними умовами перебування пацієнтів та працівників закладу, необхідністю значних коштів для приведення приміщення у належний стан департаментом охорони здоров’я міської ради було прийняте рішення про переведення дитячого стоматологічного відділення № 2 на територію КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР. Це надає можливість наблизити стоматологічну допомогу до маленьких мешканців Хортицького району, як територіально, так і розширити діагностичні та лікувальні можливості шляхом створення кабінету рентгенологічних досліджень та використання операційної, здійснення у разі потреби консультацій педіатрів та вузьких дитячих спеціалістів, поліпшити умови праці медичних працівників та умов перебування пацієнтів у відділенні, використати можливості інтернету для запису на прийом до лікаря.

На поточний ремонт 3 кабінетів дитячого стоматологічного відділення №2 на території КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР використано 196,7 тис. грн.

В цьому році також заплановано капітальний ремонт приміщень КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР на суму 498 тис. грн, термін проведення ремонту – до 30.11.2019. Капітальному ремонту підлягає частина приміщень на цокольному поверсі.