ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

16 липня своє професійне свято відзначають бухгалтери, аудитори, економісти, податкові консультанти. Дата святкування Дня бухгалтера була обрана не випадково. Саме цього дня у 1999 році Верховна Рада України ухвалила закон «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні». Цим документом визначалися регулювання, організація та ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

До 2004 року професійне свято бухгалтерів та аудиторів відзначалося неофіційно. 18 червня 2004 року Президент України підписав указ про заснування Дня бухгалтера з офіційною датою святкування 16 липня. Через 14 років, Указом Президента України в документ були внесені зміни і свято отримало назву – День бухгалтера та аудитора.

Бухгалтер – професія складна і багатогранна, така, що не стоїть довго на одному місці і вимагає постійної досконалості. У функції бухгалтера входить стежити за фінансовим станом підприємства, звітувати перед державними органами та власниками компанії, організовувати роботу з клієнтами і партнерами організації, вчасно сплачувати державні податки.

Професія бухгалтера є надзвичайно важливою в сучасному суспільстві. Згідно з Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан та результати діяльності підприємства.

Робота бухгалтера вимагає сумлінності, наполегливості та значної зосередженості. Кожен Ваш крок, кожне рішення є надзвичайно відповідальним. Без Ваших зусиль неможливий ефективний розвиток жодного підприємства.

Шановні бухгалтери! Департамент охорони здоров’я міської ради вітає Вас з професійним святом та бажає щоб вдача, успіх і натхнення були вірними супутниками в усіх Ваших починаннях. Нехай на Вашому професійному та життєвому шляху не зустрічається серйозних проблем, колеги і начальство цінують вас, а в особистому житті панують злагода і порядок!