ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

17.07.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР Запорожченко А.Г. ознайомив присутніх з роботою рентгенологічного відділення та презентував кабінет №2 після завершення поточного ремонту та встановлення нової рентгенографічної системи UNSVERSAL X URS.

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню. Щороку на базі лікарні отримують кваліфіковану стаціонарну та консультативну медичну допомогу понад 70 тис. дитячого населення м. Запоріжжя та області.

Рентгенологічне відділення лікарні у цілодобовому режимі забезпечує весь спектр рентгенологічних досліджень, щороку у відділенні проводяться понад 14-16 тис. рентгенологічних досліджень.

Основними завданнями відділення є цілодобове надання пацієнтам кваліфікованої планової та екстреної рентгенодіагностичної допомоги; впровадження комплексних методів рентгенологічних досліджень із залученням лікарів інших спеціальностей.

Протягом 2016-2019 років рентгенологічне відділення лікарні дооснащено новим сучасним рентген діагностичним обладнанням на суму близько 9 млн грн, а саме: рентгенологічним апаратом «АPPOLLO» та проявною машиною AGFA CP 1000; рентген діагностичним комплексом «CALYPSO», рентгенографічною системою UNSVERSAL X URS, системою рентгенівською діагностичною мобільною MAC для забезпечення досліджень у реанімаційних відділеннях лікарні. Проведено капітальний ремонт рентген кабінету №3; та поточний ремонт приміщення кабінету №2;

Сучасне рентгенологічне обладнання дозволяє проводити дослідження в горизонтальній і вертикальній площинах, його перевагами є значна  пропускна здатність, зниження променевого навантаження на пацієнтів на 25-30 %, значне скорочення часу від моменту проведення самого дослідження до отримання відповіді, що є вкрай важливим для новонароджених пацієнтів; збереження інформації про пацієнта і результатів його дослідження в цифровому форматі, що дає можливість працювати у віддаленому доступі, що є вкрай важливим при наданні діагностичної допомоги в екстрених випадках.