ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

18.07.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до відокремленої амбулаторії сімейного лікаря КПН «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5».

Під час візиту директор КПН «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» Міхантьєва Г.В. ознайомила присутніх з ходом робіт з реконструкції, планом приміщення, планом розміщення кабінетів та інших структур амбулаторії, проінформувала про перелік послуг, які буде надавати амбулаторія, штат та оснащення закладу.

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» –єдиний лікувально-профілактичний заклад, який надає первинну медичну допомогу мешканцям Хортицького району.

Згідно рішень Виконавчого комітету Запорізької міської ради в 2012 році передано в оперативне управління КЗ «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» приміщення по вул. Дорошенка,3.

Роботи з реконструкції амбулаторії розпочато в 2018 р. На сьогодні в амбулаторії виконано: заміна покрівлі, вікон, установлені грати на вікна, вхідні двері; завершуються роботи по переплануванню приміщень.

Оновлена амбулаторія буде обслуговувати доросле населення Хортицького району загальною чисельністю понад 21 тис. осіб та понад 5 тис. дитячого населення.

Відкриття 9 кабінетів сімейних лікарів в амбулаторії дозволить розвантажити кабінети сімейних лікарів Центру. В амбулаторії буде працювати 10 сімейних лікарів, в тому числі завідувач амбулаторією і лікар-педіатр. З метою розвитку стаціонарзамісних форм надання медичної допомоги  в цій амбулаторії буде розгорнуто 7 ліжок денного стаціонару, де пацієнти зможуть отримати медикаментозне лікування, а при необхідності фізіотерапевтичне лікування. В структурі амбулаторії будуть працювати маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень. Матеріально-технічна база амбулаторії частково укомплектована медичним обладнанням за рахунок коштів бюджету міста та меблями (на 65 %), які Центр отримав за рахунок Світового банку. В повному обсязі лікарі та медсестри амбулаторії забезпечені сумками-укладками з необхідним обладнанням.

З 2016 р. по 2019 р. значно укріплена матеріально-технічна база центру, на що витрачено більше 7,4 млн грн, а саме: 5 санітарних автомобілів, 19 електрокардіографів, 3 автоматичні аналізатори, 81 сумка-укладка для всіх лікарів і медсестер тощо.