ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Перед світом стоїть велика кількість викликів і загроз, зокрема, злидні, насильство, порушення прав людини – все це підриває мир, безпеку, перешкоджає розвитку, а також розділяє людей і суспільства. Щоб успішно протистояти цим викликам і загрозам, необхідно викорінити причини їх виникнення. Саме з цією метою у всьому світі 30 липня відзначають Міжнародний день дружби.

Це свято було встановлено під час проведення Міжнародного десятиліття культури, миру та ненасильства в інтересах всієї планети на 65-й сесії Організації об'єднаних націй (ООН), що відбулася 27 квітня 2011 року, щоб нагадати людям не тільки про дружбу міжособистісну, але і про дружбу між країнами і народами.

ООН запропонувала державним структурам, а також міжнародним і регіональним організаціям відзначати цей день у відповідності з культурними традиціями тієї чи іншої країни та організовувати заходи та ініціативи, які сприятимуть зусиллям міжнародного співтовариства та будуть спрямовані на заохочення діалогу між цивілізаціями, солідарності, взаєморозуміння та примирення. В першу чергу, таким чином в ООН намагаються нагадати про важливість дружби для збереження миру та показати, що хоча культури та погляди у кожного різні, проте люди рівні між собою та заслуговують поваги.

Дружба – це одне з найважливіших почуттів людини, ці унікальні людські взаємини виступають справжнім двигуном толерантності, зміцнення життєствердних ідей, обміну культурних традицій і досягнень в ім’я миру та розвитку.

У цей День департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради приєднується до привітань та бажає Вам радості і міцної дружби! З Міжнародним днем дружби Вас і Ваших друзів!