ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Для забезпечення лікування тяжкохворих опіковому відділенню КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР за кошти, які було зібрано для лікування Ковальової Анастасії, за рішенням ії батьків, було придбано дві одиниці аероінсоляційних комплексів «Фенікс-МС».

Опікове відділення КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР надає цілодобову екстрену медичну допомогу хворим з важкою термічною травмою, травмами не опікової етіології з втратою шкірного покриву, які потребують перебування в умовах індивідуального оптимального мікроклімату, захисту від внутрішньогоспітальної інфекції, забезпечення умов профілактики колікваційного некрозу при лікуванні глибоких великих циркулярних опіків методом постійної та тривалої аерації тіла хворого теплим, стерильним повітрям.

Комплекс аероінсоляційний для лікування опікових хворих «Фенікс-МС» призначений для лікування пацієнтів з обширними, в тому числі й з циркулярними, термічними ураженнями тулуба, верхніх та нижніх кінцівок, шиї та голови.

Основною проблемою лікування є ускладнений перебіг раневого процесу внаслідок циркулярного розташування ран, значного інфікування повітря палат і персоналу лікарні.

Комплекс забезпечує захист пацієнта від зовнішнього інфікування, створює оптимальні умови для ліквідації мацерації ран, стимулює репарацію шкіри на уражених ділянках тіла незалежно від локалізації шляхом укладання пацієнта на спеціальну гідрофобну сітку. Комплекс створює оптимальні умови циркуляції стерильного повітря навколо пацієнта з підтримкою оптимального температурного режиму і забезпечує видалення інфікованого повітря з приліжкового об’єму за межі палати.

Також для опікового відділення КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР було придбано 3 шприцевих насоса, 2 дерматома і перфоратор шкіри.