ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

16.08.2019 відбувся робочий візит заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до відокремленої педіатричної амбулаторії №3 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8».

Під час візиту виконувач обов’язків директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8» Міщенко О.М. продемонструвала хід ремонту приміщень відокремленої педіатричної амбулаторії №3, ознайомила присутніх з функціями та роботою амбулаторії.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8» надає первинну медичну допомогу понад 43 тис. населення Шевченківського району, з них дорослого населення – майже 35 тис. осіб, дитячого населення – понад 8 тис. осіб.

В структурі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8» 5 амбулаторій – 2 дорослих, 1 педіатрична відокремлена, 2 – змішані відокремлені. В Центрі працюють 14 сімейних лікарів, 9 дільничних педіатрів, 36 медичних сестер.

Відокремлена педіатрична амбулаторія № 3 розташована за адресою м. Запоріжжя, вул. Карпенко-Карго, 7, в двоповерховому будинку. Будівля побудована в 1952 році. На теперішній час обслуговує понад 6 тис. дитячого населення Шевченківського району. В амбулаторії працюють 8 лікарів-педіатрів. Укомплектованість медичними працівниками складає 100%. На даний час педіатрами укладено більше 5000 декларацій, що складає 68,7%. 

Капітальний ремонт амбулаторії розпочався у травні 2016 року. Загальна сума витрачених коштів на капітальний ремонт будівлі склала 2,6 млн грн. На теперішній час здійснено заміну електропостачання, для дітей з особливими потребами буде зведений зручний пандус та санвузол. Проведено благоустрій прилеглої території. Закуплено нові меблі, медичне устаткування (апарат ЕКГ, білірубінометр, пульсоксиметр, цифровий спірограф, дитячий мішок Амбу, ваги для новонароджених, таблиці Орлової, дитячий пікфлоуметр, ростоміри, сповивальні столи), побутова техніка на суму більше 550 тис. грн. Таким чином, відокремлена педіатрична амбулаторія №3 відповідно табелю матеріально-технічного оснащення забезпечена 100%. За амбулаторією закріплений автотранспорт, що дозволило покращити якість надання первинної медичної допомоги маленьким пацієнтам, особливо при невідкладних станах.

З метою підтримки оптимального температурного режиму в холах другого поверху, в маніпуляційному та прищеплювальному кабінетах встановлені кондиціонери. Створено комфортні умови для перебування дитячого населення в амбулаторії: відкрита ігрова кімната, встановлено 2 телевізори в холах. Відкрито діагностичний кабінет, кабінет небулайзеротерапії, кабінет «Школи здоров’я».

Кожен кабінет лікаря-педіатра забезпечений телефонним зв’язком та комп’ютером з підключенням до мережі Інтернет, впроваджено он-лайн запис до лікаря-педіатра, а також електронні рецепти та електронна амбулаторна карта.

З метою покращення якісних показників роботи дільничних педіатрів ведеться робота з профілактики інфекційних хвороб (обов’язкова імунізація дитячого населення), профілактичні огляди дітей, особливо велика увага приділяється дітям до 3-років.

Лікарями-педіатрами дільничними велика увага приділяється попередженню малюкової та дитячої смертності, диспансерному спостереженню за дітьми, по направленню дітей на санаторно-курортне лікування, особливо увага приділяється дітям з інвалідністю, сиріт і дітей з малозабезпечених сімей.

Для впровадження стаціонарозамініючих методів лікування на базі відокремленої педіатричної амбулаторії №3 розташований денний стаціонар на 2 ліжка. В амбулаторії забезпечена інформаційна доступність для батьків.