ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

20.08.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10»

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» Глотова Т.О. продемонструвала присутнім новостворений денний стаціонар, ознайомила з його функціями та організацією роботи.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» надає первинну  та невідкладну медичну допомогу мешканцям  Вознесенівського та лівобережної частини Дніпровського району м. Запоріжжя. Робота Центру спрямована на забезпечення дорослого та дитячого населення своєчасною, якісною, доступною медичною допомогою та  профілактичними заходами, забезпечення всіх прав громадян в сфері охорони здоров’я. В Центрі працює 94 лікаря, 115 медичних сестер.

З метою наближення стаціонарзамісної медичної допомоги до населення та розвантаження стаціонарних відділень міських лікарень в Центрі створений денний стаціонар на 10 ліжок, в якому надається медична допомога населенню в амбулаторних умовах. Денний стаціонар забезпечує медичною допомогою терапевтичного профілю хворих, що не вимагають цілодобового медичного спостереження. Основними завданнями денного стаціонару є: надання кваліфікованої та спеціалізованої допомоги хворим з середньо тяжким або легким перебігом хвороби; удосконалення методу диспансерізації шляхом проведення лікувально-оздоровчих заходів для підвищення якості активних методів діагностики, профілактики, лікування пацієнтів; зниження захворюваності з тимчасовою втратою працездатності серед тих, хто часто і тривало хворіє; забезпечення медичною допомогою осіб, які з різних причин не можуть бути госпіталізованими в лікарню.

Обсяг лікувально-діагностичних заходів в денному стаціонарі аналогічний лікарняному: спостереження лікарем протягом певного часу, проведення внутрішньовенних  крапельних інфузій, внутрішньом’язове та підшкірне введення ліків та інші маніпуляції.

В денному стаціонарі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» працює 3 медичних працівника: лікар-терапевт вищої категорії, досвідчена медична сестра та молодша медична сестра.

В денному стаціонарі щоденно лікуються 20-25 хворих, створені умови для  комфортного перебування пацієнтів та роботи медперсоналу. За кошти бюджету міста зроблено сучасний ремонт приміщення на загальну суму майже 280 тис. грн, закуплено нові меблі, ліки для надання невідкладної допомоги. Денний стаціонар забезпечений електрокардіографом, глюкометром, тонометром, офтальмоскопом.