ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

День Незалежності України – важливе свято для нашої молодої країни і кожного громадянина. День Незалежності для нас – це свято єднання.

17.08.2019 колектив КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР на чолі з директором департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушаковою В.В. та директором КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР Івченком Д.В. вирушив в захоплюючий похід на байдарках, присвячений святкуванню Дню Незалежності України.

В останні роки здоровий спосіб життя став трендом. Одна з його головних складових – активний відпочинок на природі, що дозволяє не тільки відволіктися від робочих буднів, а й загартуватися, стати більш міцнішими і витривалішими.

Після обов'язкового інструктажу колектив лікарні розбився на пари і вирушив в захоплюючу річкову подорож на байдарках. Так як більшість людей із групи – новачки, маршрут був обраний порівняно нескладний – 14 кілометрів, 2-годинна прогулянка на байдарках до унікальних скельних утворень в районі Дурної скелі, залишків легендарних Дніпрових порогів, і до островів, заселених великою кількістю цікавих видів птахів.

Учасники заходу отримали масу позитивних емоцій і приємних вражень від активного відпочинку! Закликаємо всіх долучитися до здорового способу життя.