ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Батьки Ковальової Анастасії придбали дві одиниці аероінсоляційних комплексів «Фенікс-МС» опіковому відділенню КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР за кошти, які було зібрано для її лікування. Активну участь в організації придбання обладнання брала директор благодійного фонду «Емоція» Злата Некрасова.

Опікове відділення КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР надає кваліфіковану екстрену медичну допомогу хворим з термічними ураженнями та їх наслідками, спеціалізовану медичну допомогу хворим з рядом хірургічних захворювань, які ускладнені втратою шкіряного покриву або мають дерматогенні контрактури та трофічні виразки внаслідок вказаних процесів, планову реконструктивно-відновлювану пластичну хірургічну допомогу.

Опікове відділення розраховано на 50 ліжок, також має 6 ліжок вузькопрофільної палати інтенсивної терапії. В своєму штаті має 65 співробітників. Щорічно стаціонарну допомогу у відділенні отримує близько 800 хворих, проводиться до 600 оперативних втручань.

Комплекс аероінсоляційний для лікування опікових хворих «Фенікс - МС» призначений для лікування пацієнтів з обширними, в тому числі й з циркулярними, термічними ураженнями тулуба, верхніх та нижніх кінцівок, шиї та голови.

Також для опікового відділення КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР було придбано 3 шприцевих дозатора, які поєднують в собі сучасні підходи до догляду за хворими і є важливим клінічним додатком мікрокомп'ютерних технологій. Вони здатні точно і безперервно контролювати швидкість і загальний обсяг ін'єкції.

Крім того, було придбано спеціалізоване обладнання для операційної опікового відділення, а саме: дерматом з двома змінними головками різного діаметру та перфоратор шкірних аутодермотрансплантатів. Нове обладнання дозволить проводити оперативні втручання на сучасному рівні, надасть можливість використання надтонких аутодермотрансплантатів, особливо при лікуванні тяжкообпечених хворих.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради та колектив КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР висловлюють щиру подяку батькам Ковальової Анастасії за чуйність та небайдужість, людяність, доброту, щедрість, безкорисливість, за увагу до проблем лікарні.