ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

30.08.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР Гавриленко М.А. продемонструвала присутнім хід ремонту цокольного приміщення та ознайомила з функціональною  направленістю  відремонтованих  кабінетів.

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР обслуговує понад 101 тис. дорослого населення Вознесенівського району та понад 37 тис. дітей Вознесенівського та Хортицького районів. Основною метою роботи підприємства є надання спеціалізованої стоматологічної допомоги дорослому та дитячому населенню.

В КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР працює 38 лікарів-стоматологів, з них: 13 лікарів-стоматологів-терапевтів, 5 лікарів-стоматологів-хірургів, 8 лікарів-стоматологів-дитячих, 4 лікаря-стоматолога, 4 лікаря-стоматолога-ортопеда, 4 лікаря-ортодонта; 17 медичних сестер.

В структурі КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР є стоматологічне відділення, ортопедичне відділення, ортодонтичне відділення, дитяче стоматологічне відділення №1 та дитяче стоматологічне відділення №2 (в Хортицькому районі).

В КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР стоматологічна допомога надається за зверненням, запис до лікаря проводиться щоденно в реєстратурі, а також on-line через мережу Інтернет. Зручна система запису на прийом до лікаря сприяє відсутності черги, дозволяє пацієнту запланувати свій візит  на зручний час, систематизує і спрощує роботу лікаря.

Будівля КНП «Стоматологічна поліклініка № 1» ЗМР по вул. Сєдова, 10 побудована в 1984 році. Наразі проводиться капітальний ремонт цокольного поверху будівлі.

Після ремонту цокольного поверху в ці приміщення будуть переведені бухгалтерія та адміністративний персонал з першого поверху, що дасть можливість розпочати ремонтні роботи першого поверху, де в подальшому будуть розташовані дитячі стоматологічні кабінети та стоматологічні кабінети для дітей і дорослих, що мають інвалідність. Термін закінчення капітального ремонту цокольного поверху – 30.09.2019.