ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

На сторінках міжнародного календаря є такий день – Всесвітній день усмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій.

Всесвітній день усмішки або World Smile Day відзначається щороку з 1999-го в першу п’ятницю жовтневого місяця. В 2019 році Всесвітній день усмішки припадає на 4 жовтня.

Виникненню цього свята посприяв колись зовсім невідомий американський художник Харві Белл. Одна страхова компанія звернулась до художника з проханням придумати який-небудь яскравий символ – візитну картку компанії. Буквально за десять хвилин Гарві придумав і намалював так званий смайлик.

Замовники прийняли роботу, заплатили Беллу півсотні доларів, виготовили значки з усміхненим обличчям і роздали всьому персоналу компанії. Успіх такої «візитки» перевершив всі очікування. Клієнти компанії були в захваті від нововведення – буквально через кілька місяців було випущено понад десять тисяч значків.

Зовсім скоро миле обличчя з усмішкою стало з’являтися на футболках, бейсболках, конвертах, листівках, сірникових коробках. Навіть поштове відомство США випустило марку з цим символом.

Белл вірив, що створений ним смайл давно перестав бути комерційним символом, а став інтернаціональним символом гарного настрою. Саме тоді він запропонував створити Всесвітній день усмішки.

Усмішка покращує стан імунітету. Організм розслаблюється, а нервова система заспокоюється. Усмішка позбавляє від стресу та депресії, адже коли ви посміхаєтеся, ваш організм насичується гормонами щастя.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради вітає жителів міста з Всесвітнім днем усмішки! Усміхніться, подаруйте собі гарний настрій. Поділіться усмішкою з рідними, друзями, товаришами по службі, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємніше. Спробуйте!