ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Серцево-судинні недуги серед інших патологій впевнено тримають лідерство за рівнем захворюваності, інвалідизації та смертності як в Україні так і в усьому світі.

Нині кардіологічні патології «помолодшали»: гіпертонічна хвороба, інфаркти, інсульти все частіше трапляються у досить молодому віці. Сучасні умови навколишнього світу, в яких живуть діти – інформаційні перенавантаження, стресові ситуації, модернізація навчального процесу, вимагають від дитячого організму великого напруження. Це разом із іншими факторами (обмеження фізичних навантажень, використання комп’ютерних технологій, недостатнє освітлення, вимушена робоча поза з неправильно підібраними меблями, неправильне харчування) призводять до функціональних порушень, а згодом до формування органічної патології, що зросла серед дітей на 20%, а контингент дітей – інвалідів збільшився у 2,8 рази.

З нагоди Всесвітнього дня серця 27.09.2019 з дітьми, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в кардіоревматологічному відділенні КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР проведено тематичне інтерактивне заняття «Правила здорового серця».

Основна мета  заходу – навчити дітей з раннього віку цінувати, берегти і зміцнювати своє здоров’я. Такий підхід сприяє формуванню у дітей позитивних, пізнавальних мотивацій щодо збереження здоров’я.

Фахівці лікарні розповіли дітям про хвороби серця, фактори розвитку захворювань серцево-судинної системи та як зберегти здоров’я серця.

Дітей ознайомили з негативним впливом шкідливих звичок на розвиток організму (тютюнопаління, вживання наркотиків, алкогольних напоїв, шкідливої їжі). Особливу увагу приділили питанням здорового способу життя, бо саме прості корисні звички допоможуть дітям зберегти своє здоров’я. Діти обговорили з фахівцями планування розпорядку дня, що таке збалансоване харчування, режим фізичних навантажень та інше.

Наприкінці заходу усі учасники отримали друковані пам’ятки «Правила здорового серця», «Люби своє серце», «Як зберегти здоров’я».