ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

В рамках програми заходів по профілактиці патології органів зору, з початку навчального року медичні працівники КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР  проводять заняття «Зір – безцінний дар» для дітей 1-4 класів в загальноосвітніх навчальних закладах. Заняття проводяться в ігровій формі, з використанням віршів, прислів'їв, приказок, пісень, загадок та ін.

Діти беруть активну участь в запропонованих іграх, отримують інформацію про правильне харчування, необхідність перебування на свіжому повітрі, виконання фізичних вправ, занять спортом; їх навчають гігієні зору, зоровій гімнастиці, піклуванню про свій зір.

Велика  кількість порушень зору, сліпоти, слабозорості і інвалідності відмічається саме у дітей. Профілактика даних проблем є одною з актуальних медико-соціально-педагогічних проблем.

Дитяча зорова система знаходиться в постійному розвитку. Телевізор, відеоігри, комп’ютер, смартфон, насичена шкільна програма – все призводить до того, що відсоток дітей з порушеннями зору постійно зростає.

В м. Запоріжжі, по статистиці, 3% дітей, які йдуть до першого класу, вже мають патологію зору, після закінчення початкової школи виявляється вже 6% дітей з порушенням функції зору, після закінчення середньої  школи –  19%.

За вересень 2019 року 6910 дітей із 17 навчальних закладів Комунарського району взяли учать у заняттях. В жовтні – листопаді заплановано проведення занять в Олександрівському та Шевченківському районах міста Запоріжжя.