ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У Запоріжжі з 2001 року існує традиція вітати батьків новонароджених хлопчиків і дівчаток, які першими з'явилися на світ у День визволення Запоріжжя (14 жовтня) і на Новий рік (1 січня).

Цього року 14 жовтня першими народилися дівчинка Марійка та хлопчик Даниїл.

Щасливих батьків привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоваров А.І. та директор департаменту охорони здоров'я міської ради Ушакова В.В та вручили подарунки – ліжечка для малюків.

Першою 14 жовтня на світ з’явилася дівчинка Марійка у пологовому будинку № 3, о 03.20. Вага немовляти – 4,620 кг, зріст – 57 см. Це перша дитина у родині Наталії та Антона Яндоли.

А от хлопчик Даниїл народився із вагою 3,170 кг та зростом 54 см у пологовому будинку № 4, о 18.10. Це також первісток у родині Августини та Дениса Терентьєвих. Всього в цей день в місті народилося 16 малюків – 12 дівчаток і 4 хлопчика.

Міська влада постійно докладає максимум зусиль, щоб створити необхідний затишок у пологових будинках, в палатах, де знаходяться новонароджені і їх мами, а також оснастити необхідним медичним обладнанням пологові будинки та дитячі заклади охорони здоров’я.