ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У Парижі 14 – 18 вересня пройшов 37 конгрес Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS);  5 – 8 вересня 19-й Конгрес Європейської  спілки ретинальних спеціалістів  (EURETINA). У заходах зареєстровано понад 9800 учасників та понад 1200 представників медичної індустрії.

У роботі конгресу взяла участь і делегація офтальмологів КНП «Міська лікарня №3» ЗМР та кафедри офтальмології Запорізького державного медичного університету.

У рамках конгресу фахівці КНП «Міська лікарня №3» ЗМР ознайомилися з останніми новинками та актуальними науковими винаходами офтальмології; обмінялися досвідом з колегами з інших країн; обговорили питання діагностики та лікування офтальмологічних захворювань, а також сучасні можливості хірургії; відвідали лекції провідних офтальмологів світу, симпозіуми, курси практичних навичок, майстер класи.

Основні напрями роботи конгресу: хірургія катаракти, глаукоми, патології рефракції; розрахунок сили інтраокулярної лінзи; 3D технології; вікова макулодистрофія; офтальмоонкологія; увеїти, діабетична ретинопатія, нові лікарські препарати і технології, сучасні методи діагностики;  вітреоретинальна хірургія; клінічні випадки; судинні захворювання, педіатрична офтальмологія.

На зібранні були представлені технології майбутнього: штучний інтелект у розробці зображень і ранній діагностиці ретинальних захворювань; роботи в офтальмохірургії; генна терапія вроджених захворювань; нові концепції лазерного лікування захворювань сітківки тощо.

Участь в таких міжнародних офтальмологічних заходах дає можливість медичним фахівцям підвищити свій професійний рівень, впроваджувати провідний досвід колег і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.