ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

16.10.2019 в КНП «Міська лікарня №10» ЗМР для медичних сестер, представників служб соціального захисту населення пройшов семінар, присвячений Всесвітньому Дню паліативної та хоспісної допомоги.

На семінарі були освітлені наступні теми: «Про розвиток паліативної та хоспісної допомоги в Україні та м. Запоріжжі», доповідач – директор КНП «Міська лікарня №10» ЗМР Подлужний С.Г.; «Про роботу школи догляду на базі відділення паліативної та хоспісної допомоги "За життя"», «Основні принципи догляду за нетранспортабельними хворими», доповідач – завідувач відділення паліативної та хоспісної допомоги Байдужа О.М.; «Догляд за ротовою порожниною нетранспортабельних важкохворих літнього віку», доповідач – директор КНП «Стоматологічна поліклініка №1», кандидат медичних наук, доцент Гавриленко М.А.; «Хвороба душі і хвороба тіла», доповідач – представник духовенства, настоятель церкви святих мучеників лікарів Фалалея і Трифона Малутін Валерій.  

В роботі семінару взяла участь директор КНП «Міська лікарня №8» ЗМР Севальнева Н.О. З заключним словом виступила лікар-методист відділу профілактики та пропаганди здорового способу життя КЗ «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради» Косюк. Л.С.

Всього у семінарі взяли участь майже 60 працівників закладів охорони здоров’я міста Запоріжжя. Після семінару завідувач відділення Байдужа О.М. ознайомила учасників заходу з роботою відділення паліативної та хоспісної допомоги КНП «Міська лікарня №10» ЗМР.

Участь у подібних заходах дає можливість медичним фахівцям підвищити свій професійний рівень,  впроваджувати провідний досвід колег і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.