ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

18.10.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І., директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. та депутата міської ради Воронцова О.В. до КНП «Міська лікарня №10» ЗМР з нагоди завершення поточного ремонту денного стаціонару поліклініки.

Під час візиту директор КНП «Міська лікарня №10» Подлужний С.Г. ознайомив присутніх з роботою денного стаціонару поліклініки та результатами проведеного ремонту.

Денний стаціонар поліклініки, що відкрито на базі поліклінічного відділення у 2001 році – це альтернативна стаціонарно-замісна, економічно-доцільна форма надання медичної допомоги населенню, яка дозволяє проводити в амбулаторних умовах діагностичні, лікувальні і реабілітаційні заходи пацієнтам. В денному стаціонарі проводиться діагностика та лікування хронічних захворювань: серцево-судинних, нервових, ендокринологічних, онкологічних. Здійснюється реабілітація інвалідів, для яких розроблена індивідуальна програма з урахуванням широких можливостей відділення відновлювального лікування. Тут лікуються пацієнти, які не потребують цілодобового спостереження і в той же час мають можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу. У денному стаціонарі поліклініки працюють лікар та медична сестра, які мають багаторічний досвід роботи. Протягом року 1,3 тис. пацієнтів отримують медичну допомогу у зазначеному підрозділі.

У серпні – вересні 2019 року проведено поточний ремонт денного стаціонару поліклініки, на що витрачено 425 тис. грн., в тому числі 180 тис. грн. за рахунок депутатського фонду депутата міської ради Воронцова Олександра Васильовича. По закінченню ремонту підрозділ було оснащено на 130 тис. грн. сучасною технікою та медичним обладнанням.

В 2019 році на розвиток КНП «Міська лікарня №10» ЗМР з бюджету міста були виділені кошти в розмірі понад 3 млн. грн., що витрачені на капітальний ремонт фасаду та покрівлі корпусу відділення паліативної та хоспісної допомоги в розмірі 1,5 млн. грн., на закупівлю обладнання та прокладання мережі бездротового доступу до Інтернет – 290 тис. грн.; на ремонт покрівлі клініко-діагностичної лабораторії – 320 тис. грн.; на роботи з проектування та монтажу автоматичної системи протипожежного захисту та оповіщення у сумі 450 тис. грн.; на закупівлю меблів, обладнання для денного стаціонару в розмірі 130 тис. грн. за рахунок депутатського фонду депутата міської ради Гальчинської Зінаїди Миколаївни.

Завдяки цьому, КНП «Міська лікарня №10» ЗМР має змогу надавати високоякісну спеціалізовану медичну допомогу мешканцям Вознесенівського району та всього м. Запоріжжя.