ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Психологічний супровід дуже важливий для дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Зміна місця перебування, розпорядку дня, розлучення з найближчим оточенням – всі ці фактори впливають на психоемоційний стан пацієнтів та відіграють важливу роль в процесі одужання.

           22.10.2019 у КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР з дітьми, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділенні, проведено тренінг «Установка на здоров’я» з метою психологічної підтримки, зняття стресу та відновлення психологічного здоров’я. Практичний психолог неврологічного відділення Вєсєлова Т.Ю провела тренінг з використанням одного із методів арт-терапевтичної методики – мандали (розфарбування геометричного малюнка). Ця методика допомагає виявити на підсвідомому рівні внутрішній стан дитини та має психотерапевтичний ефект.

  Діти під час тренінгу активно вступали в діалог, із задоволенням розфарбовували малюнки, вчилися мислити, пояснювати та порівнювати. Такі заняття дозволяють дітям відновити душевну рівновагу, покращити настрій та стабілізувати емоційний фон. А спілкування у форматі «рівний-рівному» дозволяє розкрити їх здібності, сформувати свідоме ставлення до свого здоров’я та активну життєву позицію щодо здорового способу життя.