ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Вживання наркотичних речовин є однією з найгостріших проблем, які постають перед суспільством. Згідно з статистикою, більшість наркоманів починають вживати наркотики у підлітковому віці. Вживання наркотиків  негативно впливає на здоров’я, сприяє розвитку соматичних і психічних захворювань.

Систематичне їх вживання, як правило, викликає потребу у збільшенні доз, а наслідком є порушення роботи внутрішніх органів та соціальна деградація людини.

З метою популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді та попередження вживання наркотичних засобів 25.10.2019 в Запорізькій гімназії №45 фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР провели тематичне інтерактивне заняття «Наркотики - не вихід: скажи наркотикам НІ». Участь у занятті взяли 28 учнів.

Фахівці відділення разом з підлітками в дружній атмосфері розглянули найпоширеніші міфи про наркотики, наслідки їх впливу на здоров’я, як відмовитися від пропозиції спробувати наркотичні речовини та ін. Дітей вчили приймати правильні життєві рішення, не уникати відповідальності та не бути байдужими до життя та здоров’я своїх друзів.

Крім того, учнів ознайомили з основними напрямками роботи відділення та про можливість конфіденційної, безкоштовної консультації у будь-якого фахівця відділення. Наприкінці заходу учні отримали відповіді на всі запитання та корисну друковану інформацію.